Lampa wisząca BOHO TK Lighting 1xE27 Metal Biały
Wnosząc powiew nowoczesności o nostalgicznie artystycznym zabarwieniu, lampa wisząca BOHO TK Lighting 1xE27 to nie tylko źródło światła, ale i wyjątkowy element dekoracyjny dla Twojego wnętrza. Produkowana z najwyższą dbałością przez renomowaną markę TK Lighting, stanowi kwintesencję stylu boho z nutą elegancji. Jej wyjątkowy design łączy w sobie prostotę i urok materiałów takich jak metal oraz tworzywa sztuczne, co zapewnia nie tylko estetykę, ale i trwałość.
Niezależnie od tego, czy zamierzasz podkreślić nowoczesny salon, czy dodać przytulności sypialni, lampa BOHO w białym kolorze pasuje idealnie. Zawieszona nad stołem w jadalni tworzy niezapomniany klimat spotkań rodzinnych. Jej wymiar - 170 cm - oraz klosz o średnicy 20 cm nadają się zarówno do większych przestrzeni, jak i mniejszych pomieszczeń, gdzie każdy detal ma znaczenie. Idealnie wpisuje się w aktualne trendy wystroju wnętrz, łącząc funkcjonalność z artystycznym podejściem do projektowania.
Centralnym punktem lampy jest oprawka E27, co pozwala na stosowanie szerokiej gamy żarówek, od tradycyjnych po te w najnowszej technologii LED. Maksymalna moc 15W jest wystarczająca, by dostarczyć przyjemnego, ciepłego światła, tworząc atmosferę sprzyjającą relaksowi. Wszystko to doprawione naturalnym akcentem dzięki użyciu tkaniny i rattanu, które nadają lampie niepowtarzalny charakter.
Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, możesz być pewien, że produkt posłuży przez lata, zachowując swój unikalny urok. Stopień ochrony IP20 zapewnia wystarczającą odporność do zastosowań w codziennym użytku, podkreślając trwałość i niezawodność tej konstrukcji. Wybierając lampę BOHO TK Lighting, decydujesz się na produkt, który łączy w sobie nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność z tradycyjnymi, naturalnymi materiałami, co z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających estetów.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | TK Lighting |
| EAN | 5901780565282 |
| Kod Producenta | 6528 |
| Kolekcja | BOHO |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 170 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość | 200mm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal/Tworzywo Sztuczne |
| Materiał klosza | Tkanina/Ratan naturalny |
| Kolor lampy | Biały |
| Kolor klosza | Biały/Słomkowy |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 15W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Kolekcja-Link-Tk | Boho |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | E27 |
| Materiał | Metal |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

