Lampa sufitowa podtynkowa DELTA Nowodvorski 1x15W GU10 R50 Aluminium lakierowane Czarny – Elegancja i Funkcjonalność
Lampa sufitowa podtynkowa DELTA marki Nowodvorski to nowoczesne oświetlenie, które doskonale wpisuje się w różnorodne aranżacje wnętrz. Jej minimalistyczna forma sprawia, że idealnie komponuje się z przestrzeniami łazienkowymi, ale równie dobrze może być stosowana w innych pomieszczeniach domowych czy komercyjnych.
Wykonana z wysokiej jakości aluminium lakierowanego na kolor czarny, lampa charakteryzuje się wyjątkową trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Dzięki klasie ochronności IP54/20, zapewnia niezawodną pracę nawet w warunkach podwyższonej wilgotności. Jest to szczególnie ważne w miejscach takich jak łazienka, gdzie lampa będzie narażona na działanie pary wodnej.
Praktyczność użytkowania tej lampy wynika nie tylko z jej estetyki, ale również łatwości montażu. System montażu podtynkowego umożliwia estetyczne ukrycie instalacji elektrycznej, co dodatkowo wpływa na wizualny porządek i spójność wnętrza.
Lampa DELTA wykorzystuje żarówkę GU10 R50 LED o maksymalnej mocy 15W, co gwarantuje energooszczędność oraz optymalne rozproszenie światła. Zasilana napięciem ~220-230V jest zarówno ekonomiczna jak i ekologiczna, przyczyniając się do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej bez kompromisu dla jakości oświetlenia.
Z wymiarami 7x11x11 cm oraz niewielką wagą 0,18 kg lampa sufitowa DELTA pozostaje dyskretnym elementem wnętrza nie dominując jego charakteru. Jej prosta forma sprawia, że świetnie harmonizuje zarówno ze stylem nowoczesnym jak i klasycznym.
Dzięki uniwersalnemu wzornictwu lampa sufitowa DELTA staje się funkcjonalnym dodatkiem do każdej przestrzeni. Czarna kolorystyka nadaje jej elegancji i nowoczesnego wyrazu. Lampa ta jest doskonałym wyborem dla tych którzy cenią sobie zarówno estetykę jak i funkcjonalność swoich rozwiązań oświetleniowych.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Nowodvorski |
| EAN | 5903139837095 |
| Kolekcja | DELTA |
| Kod produktu | 8370 |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Głębokość | 32 cm |
| Waga | 0,18 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium lakierowane |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 R50 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 15W only LED |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | ~220-230 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP54/20 |
| Wymiary opakowania [cm] | 7x11x11 cm |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
-26%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 51,75 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

