| Ogólne | 1 |
| Producent | Nowodvorski Lighting |
| EAN | 5903139878296 |
| Kod Producenta | 8782 |
| Kolekcja | CL KOS LED |
| Kod produktu | 8782 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 3,5 cm |
| Waga | 0,1 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor lampy | Biały |
| Trzonek lampy | LED |
| Moc źródła światła | 8W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Napięcie znamionowe | ~220-230 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44/20 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
-26%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 44,25 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

