| Ogólne | 1 |
| Producent | RL |
| EAN | 4017807638240 |
| Kolekcja | MADELINE |
| Kod produktu | R61971001 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 19 cm |
| Średnica | 25 cm |
| Waga | 0,665 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal Tkanina |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 10 W |
| Źródło światła w zestawie | brak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Kabel | 1 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

