Lampa sufitowa Lucia Elstead Lighting 2x60W E27 Stal
Oto idealna propozycja dla koneserów eleganckiego designu i bezkompromisowej jakości - Lampa sufitowa plafon Lucia Elstead Lighting. Wybierając oświetlenie od Elstead Lighting, zyskujesz nie tylko światło, ale także fragment sztuki użytkowej, który wniesie do Twojego wnętrza niepowtarzalny charakter. Lampa Lucia zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale i wyrafinowaną estetyką, harmonijnie łączącą klasyczną brązową kolorystykę z nowoczesnym, stalowym wykonaniem.
Lampa sufitowa wyposażona jest w dwa punkty świetlne o mocy 60W, które zapewniają efektywne i równomierne rozświetlenie każdego pomieszczenia. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują solidnych, a zarazem stylowych rozwiązań oświetleniowych. Wysoka jakość wykonania gwarantuje, że lampa ta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników, dbając o wyjątkowy klimat w Twoim domu przez długie lata. Wykorzystanie technologii E27 sprawia, że dobór odpowiednich żarówek staje się niezwykle prosty.
Lucia nie tylko spełnia, ale i przewyższa standardy bezpieczeństwa, o czym świadczy stopień ochrony IP20. Wykonana ze stali konstrukcja oraz precyzyjnie wykończone detale, podkreślają trwałość i niezawodność tej konstrukcji. Dodatkowo, 2-letnia gwarancja producenta jest dopełnieniem jakości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że produkt spełnia najwyższe standardy. To inwestycja na lata, która doda wyrafinowanego sznytu każdemu wnętrzu.
Lampa Lucia to nie tylko oświetlenie, to także synonim ponadczasowej elegancji. Dzięki swojej uniwersalności doskonale wpasuje się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne aranżacje, wprowadzając do nich nutkę luksusu. Jej minimalistyczna forma jest dowodem na to, że piękno tkwi w prostocie. Elstead Lighting po raz kolejny udowadnia, że tworzenie wyjątkowego oświetlenia to ich prawdziwa pasja.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005700302 |
| Kod Producenta | FE-LUCIA-F |
| Kolekcja | Lucia |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 21 cm |
| Średnica | 31,1 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Brązowy |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 4,74kg |
| Kolekcja-Elstead | Lucia |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 2 640,20 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

