Poszukujesz eleganckiego i nowoczesnego oświetlenia do swojego wnętrza? Lampa sufitowa plafon Kolt Elstead Lighting 3xG9 LED 3.5 W Stal, Szkło przezroczyste, Szkło opalowe Polerowany chrom to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie styl i funkcjonalność.
Wykonana z najwyższej jakości materiałów - stali, szkła przezroczystego oraz szkła opalowego - lampa ta doda blasku i klasy każdemu pomieszczeniu. Jej elegancki kolor polerowanego chromu sprawia, że wpasuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza.
Lampa posiada trzy źródła światła LED o mocy 3,5W każde, które zapewniają odpowiednią ilość światła do każdego pomieszczenia. Dodatkowo, dzięki temu, że źródło światła jest dołączone do zestawu, nie musisz martwić się o dodatkowe koszty.
Model ten, o wymiarach 29,9 cm wysokości, 38,4 cm szerokości i głębokości oraz średnicy 38,4 cm, został zaprojektowany z myślą o wewnętrznym oświetleniu, dlatego idealnie sprawdzi się w łazience. Waga lampy wynosi 3,3 kg, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo jej użytkowania.
Producent Elstead Lighting zapewnia 2-letnią gwarancję na ten model, dając Ci pewność, że jest to produkt najwyższej jakości. Stopień ochrony IP44 gwarantuje odporność na wilgoć i zachlapania, co jest szczególnie ważne w przypadku oświetlenia łazienkowego.
Lampa sufitowa plafon Kolt Elstead Lighting 3xG9 LED 3.5 W Stal, Szkło przezroczyste, Szkło opalowe Polerowany chrom to wyjątkowy produkt, który łączy w sobie piękno i funkcjonalność. Spraw, aby Twoje wnętrze zabłysło nowym światłem z tym wyjątkowym dodatkiem.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005594918 |
| Kolekcja | Kolt |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne / Łazienka |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 29,9 cm |
| Szerokość | 38,4 cm |
| Średnica | 38,4 cm |
| Głębokość | 38,4 cm |
| Waga | 3,3 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Szkło Przezroczyste/Szkło Opalowe |
| Kolor lampy | Polerowany Chrom |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Moc źródła światła | LED 3,5W |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Kolekcja-Elstead | Kolt |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Lampa sufitowa plafon Kolt QZ-KOLT-SF-PC-BATH Elstead Lighting 3xG9 LED 3.5 W Stal, Szkło przezroczyste, Szkło opalowe Polerowany chrom
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 414,50 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

