Lampa sufitowa Hounslow Elstead Lighting 1x60W E27 Stal
Odwiedzając prestiżowy świat Elstead Lighting, natrafiamy na dzieło sztuki oświetleniowej — Lampa sufitowa plafon Hounslow. Jej projekt jest kwintesencją elegancji i nowoczesności, co staje się widoczne na pierwszy rzut oka. Wykończenie w chromie nadaje jej nie tylko szlachetności, ale również wprowadza odrobinę luksusu, który docenią ci, którzy cenią sobie styl i jakość.
Wykonana z odpornej na upływ czasu stali, lampa Hounslow jest gwarancją niezawodności i trwałości. Tradycyjne materiały łączą się tutaj ze współczesnym designem, tworząc produkt, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jej subtelne rozmiary — 22,5 cm wysokości i 22,9 cm szerokości — umożliwiają idealne dopasowanie do różnych przestrzeni, od salonów po przytulne gabinety.
Serce lampy kryje oprawkę pozwalającą na użycie żarówki do 60W z popularnym gwintem E27. Taka elastyczność stwarza możliwość dopasowania oświetlenia do indywidualnych potrzeb wnętrza, a zarazem zapewnia znakomitą efektywność energetyczną (klasa A-G). Ten luksusowy element wyposażenia nie tylko zdobi, ale i rozświetla przestrzeń, tworząc pożądany nastrój.
Bezpieczeństwo użytkowania wspiera klasa ochrony IP20, która gwarantuje odporność na standardowe zanieczyszczenia i pyły. Gwarancja obejmująca okres dwóch lat dodatkowo zabezpiecza inwestycję, czyniąc z lampy sufitowej Hounslow Elstead Lighting rozsądny wybór dla tych, którzy cenią nie tylko piękno, ale także trwałość i funkcjonalność.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005386513 |
| Kod Producenta | FE-HOUNSLOW-F-PN |
| Kolekcja | Hounslow |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 22,5 cm |
| Średnica | 22,9 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Chrom |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 2kg |
| Kolekcja-Elstead | Hounslow |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.96491
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 733,39 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

