Endon Lampa sufitowa Hanna 4x28W G9 Czysty Kryształ
Czas na wyrafinowanie w oświetleniu, które wynosi każdy wnętrzarski plan na wyżyny elegancji. Lampa sufitowa plafon Hanna Endon 4x8W Biały Stal to przykład niezrównanego kunsztu i jakości, która zaspokoi najbardziej wymagające gusta. Zaprojektowana, by łączyć w sobie subtelny luksus z funkcjonalnością, ta designerska perełka splata elementy stalowe z krystaliczną lekkością, tworząc efekt glamour, który odmieni charakter Twojej przestrzeni.
Jej solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali oraz czystego kryształu sprawia, że jest nie tylko piękna, ale także wyjątkowo trwała. Transparentny połysk w zestawieniu z chromowanymi akcentami doda blasku i świeżości każdemu pomieszczeniu, inspirowany nieprzemijającym stylem glamour. Cztery źródła światła o mocy 28W (typ G9) zapewniają rozproszone, ciepłe światło (2800K), które tworzy atmosferę przytulności i komfortu dzięki efektywności energetycznej klasy od A do G.
Oświetlenie to nie tylko kwestia funkcjonalności - to przede wszystkim sposób na stworzenie niezapomnianej atmosfery w Twoim domu. Stąd lampa Hanna zyskuje jeszcze więcej punktów za swoją imponującą trwałość, sięgającą aż 2000 godzin pracy, co oznacza, że nie musisz obawiać się o wymianę żarówek przez długi czas. Z wysokością 22 cm i średnicą 36 cm, dyskretnie wpisuje się w aranżację pokoju, harmonizując z innymi elementami wystroju.
Bez względu na to, czy planujesz modernizację salonu, czy poszukujesz ekskluzywnego dodatku do formalnej jadalni, plafon Hanna będzie doskonałym wyborem. Dodatkowo stopień ochrony IP20 zapewnia bezpieczeństwo użytkowania w odpowiednich warunkach, oferując spokój dla Twojej rodziny. Zainwestuj w światło, które łączy w sobie styl, trwałość i funkcjonalność, wybierając lampę sufitową Hanna od Endon.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087915569 |
| Kod Producenta | 78698 |
| Kolekcja | Hanna |
| Styl lampy | Glamour |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Średnica | 36 cm |
| Głębokość | 22,0 cm |
| Waga | 3,8kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Kryształ |
| Kolor lampy | Transparentny/Chrom |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 4 cm |
| Moc źródła światła | 28W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Temperatura barwowa | 2800K |
| Dobierz żarówkę | 2928,2384,2386 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Czas pracy żarówki | 2000h |
| Lumeny | 370 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Projekcja | 220mm |
| Kolekcja-Link | Hanna |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | G9 |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Styl | Glamour |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | G9 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

