Lampa sufitowa Gravity Elstead Lighting 2x60W E27 Stal
Wśród elity rozwiązań oświetleniowych, lampa sufitowa plafon Gravity Elstead Lighting 2x60W Chrom Stal to prawdziwy klejnot, który zdoła oczarować nawet najbardziej wymagających klientów. Stworzona przez prestiżową markę Elstead Lighting, jest propozycją dla tych, którzy cenią sobie zarówno elegancki design, jak i niezrównaną funkcjonalność. Łącząc w sobie nowoczesną estetykę z najwyższą jakością wykonania, nadaje pomieszczeniom aurę szykowności i klasy.
Co wyróżnia lampę Gravity na tle innych rozwiązań oświetleniowych? Przede wszystkim wyjątkowa trwałość i precyzyjne wykonanie. Za perfekcyjny wygląd odpowiada chromowana stal, która nie tylko gwarantuje niebywałą wytrzymałość, ale także dodaje wnętrzom szlachetnego blasku. Niemal 11-centymetrowa wysokość oraz średnica ponad 31 centymetrów sprawiają, że lampa stanowi efektowny, a jednocześnie subtelny element zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.
Wnętrze lampy kryje moc dwóch żarówek E27 o maksymalnej mocy 60W każda, co gwarantuje odpowiednią ilość światła do stworzenia przytulnej atmosfery w każdym pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu uniwersalnego gwintu, masz swobodę wyboru żarówek, dopasowując intensywność i barwę światła do własnych potrzeb. Jej klasę ochrony IP20 sprawia, że będzie wspaniałym dodatkiem do pomieszczeń mieszkalnych.
Elstead Lighting, jako synonim niezawodności, oferuje tę lampę z ogólną dwuletnią gwarancją, co dodatkowo potwierdza dbałość o klienta i jakość produktu. Lampa Gravity jest synonimem elegancji i solidności, a jej ponadczasowy design sprawia, że harmonijnie wpasuje się do każdej aranżacji, dodając wnętrzom niepowtarzalnego uroku. To nie tylko lampa — to małe dzieło sztuki oświetleniowej dla tych, którzy w każdej chwili pragną otaczać się pięknem i doskonałością.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005385912 |
| Kod Producenta | FE-GRAVITY-F-PC |
| Kolekcja | Gravity |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 10,8 cm |
| Średnica | 31,8 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Chrom |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 2,7kg |
| Kolekcja-Elstead | Gravity |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 674,72 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

