Lampa sufitowa plafon DABEV Eko-Light 11W LED – funkcjonalność i styl
Lampa sufitowa plafon DABEV Eko-Light 11W LED to wyjątkowy element oświetlenia, który łączy w sobie nowoczesny design z wysoką efektywnością świetlną. Dzięki zastosowaniu technologii LED, oferuje nie tylko doskonałe oświetlenie, ale również oszczędność energii. Jest to produkt stworzony z myślą o różnorodnych przestrzeniach wewnętrznych, gdzie ważne są estetyka i praktyczność.
Wykonana z trwałego połączenia tworzywa sztucznego i metalu, lampa cechuje się lekkością (0.30 kg) oraz wytrzymałością na codzienne użytkowanie. Jej biały kolor idealnie wpisuje się w każdy styl aranżacji wnętrz – od minimalistycznego po bardziej klasyczny. Średnica lampy wynosząca 26 cm oraz wysokość 6 cm sprawiają, że jest to kompaktowe rozwiązanie do różnorodnych pomieszczeń.
Lampa DABEV charakteryzuje się klasą szczelności IP44, co czyni ją odporną na działanie wilgoci oraz pyłów, umożliwiając jej montaż nie tylko w salonach czy sypialniach, ale także w łazienkach czy kuchniach. Neutralna temperatura barwowa światła – 4000K – zapewnia przyjemną atmosferę, sprzyjając zarówno relaksowi jak i pracy.
Efektywność energetyczna tego modelu (11W LED) przekłada się na niskie zużycie prądu bez kompromisów w jakości światła. Lampa działa przy napięciu ~230V/50Hz i jest łatwa do zamontowania dzięki standardowemu systemowi instalacji sufitowej.
Dzięki swojej wszechstronności lampa plafon DABEV doskonale odnajdzie się zarówno w domowych wnętrzach jak i przestrzeniach komercyjnych takich jak biura czy recepcje hotelowe. Jest to produkt renomowanej marki Milagro, znanej z dbałości o szczegóły oraz solidne wykonanie swoich artykułów.
Podsumowując swoje walory estetyczne i funkcjonalne oraz wyjątkową jakość wykonania lampa sufitowa plafon DABEV Eko-Light 11W LED stanowi idealny wybór dla każdego poszukującego niezawodnego oświetlenia wnętrzowego które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Milagro |
| EAN | 5902693802525 |
| Kolekcja | DABEV |
| Kod produktu | ML0252 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Waga | 0.30 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Tworzywo Sztuczne + Metal |
| Kolor lampy | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | LED |
| Moc źródła światła | 11W LED |
| Źródło światła w zestawie | TAK |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Temperatura barwowa | Neutralna 4000K |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | ~230V/ 50Hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Kabel | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

