Lampa sufitowa natynkowa EYE TONE Nowodvorski 3x10W GU10 R50 Stal lakierowana Czarny - Stylowe oświetlenie dla każdego wnętrza
Lampa sufitowa natynkowa EYE TONE Nowodvorski 3x10W GU10 R50 w kolorze czarnym to wyjątkowe rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnych aranżacji wnętrz. Dzięki swojej uniwersalności i eleganckiemu designowi, idealnie sprawdzi się jako główne oświetlenie zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Model ten został stworzony z myślą o zastosowaniu wewnętrznym, oferując optymalne połączenie funkcjonalności i estetyki.
Wykonana z wysokiej jakości stali lakierowanej lampa sufitowa EYE TONE jest nie tylko trwała, ale również odporna na działanie czynników typowych dla zamkniętych przestrzeni. Dzięki solidnej konstrukcji i staranności wykonania waży 1,42 kg i ma wysokość całkowitą 13 cm oraz wymiar 14x18,5x17,8 cm. Lampa wyposażona została w trzy źródła światła kompatybilne z żarówkami typu GU10 R50 LED o maksymalnej mocy 10W każda, co zapewnia efektywne i energooszczędne oświetlenie.
Lakierowana stal użyta do produkcji tego modelu gwarantuje nie tylko wytrzymałość, ale także łatwość w utrzymaniu czystości. Lampa charakteryzuje się stopniem ochrony IP20, co oznacza jej przeznaczenie do użytku wewnętrznego - idealna do kuchni urządzonej w stylu glamour oraz innych pomieszczeń takich jak salon czy biuro. Czarny kolor obudowy dodaje jej szyku oraz harmonijnie komponuje się z różnorodnymi stylami aranżacyjnymi od nowoczesnych po klasyczne.
Wszechstronność lampy EYE TONE przejawia się także w prostocie montażu – dedykowany jest montaż bezpośredni na suficie przy standardowym napięciu sieciowym 220-230V. Zastosowanie jedynie żarówek LED sprzyja oszczędności energii elektrycznej oraz długotrwałemu użytkowaniu bez potrzeby częstej wymiany źródeł światła.
Designerskie wzornictwo produktu oraz jego praktyczne właściwości czynią go doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. Lampa sufitowa natynkowa EYE TONE Nowodvorski dzięki swojemu minimalistycznemu wyglądowi będzie stanowić elegancki akcent świetlny nad stołem jadalnianym czy przestrzenią wypoczynkową.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Nowodvorski |
| EAN | 5903139809290 |
| Kolekcja | EYE TONE |
| Pomieszczenie | Kuchnia |
| Styl lampy | Glamour |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 13 cm |
| Waga | 1,42 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal lakierowana |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 R50 |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Moc źródła światła | 10W only LED |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-230 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Wymiary opakowania [cm] | 14x18,5x17,8 cm |
| Sposób montażu | Montaż bezpośredni |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
-26%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 269,25 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

