Zapraszamy do świata wyjątkowego oświetlenia z kolekcji Axel od Elstead Lighting. Prezentujemy lampę sufitową/żyrandol Axel, której unikalny design i wysoka jakość wykonania, z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.
Ta stylowa lampa sufitowa/żyrandol Axel Elstead Lighting 7xE27 60W Stal, Szkło Czarne/ Stary mosiądz to doskonały wybór dla osób ceniących sobie nowoczesność połączoną z nutą klasyki. Kolor czarny/stary mosiądz nadaje jej elegancji, a solidna konstrukcja ze stali i szkła zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia.
Dzięki siedmiu źródłom światła o mocy 60W każde, lampa sufitowa/żyrandol Axel Elstead Lighting jest w stanie oświetlić nawet duże pomieszczenia, tworząc przytulną i ciepłą atmosferę. Wysokość 31,8 cm i głębokość 80,8 cm pozwalają na łatwe dopasowanie lampy do każdego wnętrza, niezależnie od jego rozmiaru.
Wykorzystanie trzonka E27 pozwala na swobodny dobór żarówek, dzięki czemu możesz samodzielnie zadecydować o kolorze i mocy światła, jakie chcesz uzyskać. To Ty decydujesz, czy wolisz ciepłe, relaksujące oświetlenie, czy może jasne i energiczne światło, które ułatwi pracę czy naukę.
Nie czekaj dłużej i zainwestuj w lampę sufitową/żyrandol Axel Elstead Lighting, której unikalny styl i funkcjonalność z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zadbaj o odpowiednie oświetlenie swojego domu czy biura już dziś, wybierając produkt od renomowanej marki Elstead Lighting.
Producent: Elstead Lighting EAN: 5024005616115 Materiał lampy: Stal/Szkło Kolor lampy: Czarny/Stary Mosiądz Źródło światła w zestawie: Nie
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005616115 |
| Kolekcja | Axel |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 31,8 cm |
| Głębokość | 80,8 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Szkło |
| Kolor lampy | Czarny/Stary Mosiądz |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 7 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Kolekcja-Elstead | Axel |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

