Systemy szynowe TRACER TK Lighting 1xGU10 10W
Systemy szynowe TRACER TK Lighting 1xGU10 10W to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania w zakresie oświetlenia przestrzeni domowych i biurowych. Marka Tk Lighting, znana z wysokiej jakości swoich produktów, stworzyła system oświetleniowy, który łączy w sobie funkcjonalność, estetykę i nowoczesną technologię. Minimalistyczny design idealnie wpasuje się w każde wnętrze, dodając mu odrobinę elegancji.
Co wyróżnia systemy szynowe TRACER? Przede wszystkim ich elastyczność. Dzięki możliwości regulacji kierunku światła, można precyzyjnie oświetlić wybrane elementy pomieszczenia, tworząc przy tym niepowtarzalny klimat. Dzięki zastosowaniu standardu GU10 masz pewność, że wymiana żarówek jest niezwykle łatwa i szybka, a dostępność różnych wariantów światła pozwala na dostosowanie oświetlenia do własnych potrzeb.
Funkcjonalność tego systemu idzie w parze z jego wysoką jakością wykonania. Solidne materiały zapewniają trwałość i odporność na codzienne użytkowanie, co potwierdza dwuletnia gwarancja producenta. Dodatkowo, niski pobór mocy (10W) nie tylko przekłada się na efektywność energetyczną, ale również pozwala na obniżenie rachunków za prąd.
Instalacja systemu jest wyjątkowo prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Dzięki temu możesz szybko i łatwo wprowadzić do swojego wnętrza nowoczesne oświetlenie, które nie tylko zapewni komfort, ale także podkreśli unikalny charakter Twojego domu czy biura. Wybierz systemy szynowe TRACER TK Lighting 1xGU10 10W i doświadcz, jak za pomocą światła można tworzyć przestrzeń pełną inspiracji i stylu.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Tk lighting |
| EAN | 5901780548445 |
| Kolekcja | TRACER |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 5,2 cm |
| Długość | 80cm / 800mm |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 10W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

