Światło w Twoim codziennym życiu
Lampa sufitowa Stellar Alfa 3xE14 LED to coś więcej niż zwykły element oświetlenia. To prawdziwy klejnot, który może przemienić każde pomieszczenie w magiczne miejsce pełne ciepła i wyjątkowego klimatu. Każde spojrzenie na tę lampę przywodzi na myśl eleganckie spotkania i wieczory spędzone w gronie bliskich, podkreślając wyjątkowy styl Twojego wnętrza.
Zachwycająca elegancja
Czarny metal, z którego wykonana jest lampa Stellar, emanuje wyrafinowaną prostotą, której trudno się oprzeć. Jego kolor przypomina aksamitną noc – głęboki i tajemniczy – idealnie komponując się z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz. Styl tej lampy to połączenie minimalizmu z niepowtarzalnym urokiem industrialnym. Wymiary: wysokość 46 cm, szerokość 78 cm i głębokość 15 cm sprawiają, że jest ona wyrazistym punktem każdego sufitu.
Moc technologii w estetycznej formie
Stellar Alfa została wyposażona w trzy gniazda E14 LED, które oferują doskonałe źródło światła dla każdego pokoju. Odpowiednia żarówka zapewni idealne oświetlenie zarówno do pracy jak i relaksu. Lampa dostarczana jest z trzema punktami świetlnymi - każdy starannie rozmieszczony dla uzyskania maksymalnego efektu rozświetlenia przestrzeni.
Dopasowanie do każdego wnętrza
Lampa sufitowa Stellar dzięki swojemu uniwersalnemu designowi będzie doskonale pasować zarówno do salonu, jadalni czy nawet kuchni. Możesz łatwo zamontować ją samodzielnie – jej montaż nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani narzędzi; wystarczy podstawowe doświadczenie w obsłudze śrubokręta! Wnętrze wzbogacić można dodatkowo poprzez odpowiednią grę świateł za pomocą dostępnych żarówek LED.
Stwórz przestrzeń swoich marzeń
Gdy nadchodzi wieczór, a dom tonie w ciemnościach… Lampa sufitowa Stellar Alfa przywróci mu blask niczym setki gwiazd na niebie! Jej niezwykle praktyczne funkcje sprawiają iż ta lampa szybko stanie się ulubionym dodatkiem każdej współczesnej rodziny poszukującej wygody oraz jakości najwyższej klasy oświetleniowej.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Alfa |
| EAN | 5900458625273 |
| Kolekcja | Stellar |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 46 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość | 78 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 LED |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Wymiary opakowania [cm] | 22x70x22 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

