Lampa sufitowa Spot reflektor Lipari Maytoni GU10x10W Aluminium/ Biały ze złotem/ - Nowoczesne oświetlenie wnętrz
Odkryj nowoczesną elegancję i funkcjonalność dzięki lampie sufitowej Spot reflektor Lipari Maytoni GU10x10W. Ten wbudowany reflektor to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie stylowe i praktyczne oświetlenie wewnętrzne. Dzięki przemyślanemu designowi, produkt ten świetnie sprawdzi się w takich przestrzeniach jak salony, sypialnie, kuchnie, jadalnie, biura czy korytarze.
Produkt cechuje się nowoczesnym designem przemysłowym, który dodaje wyrafinowania każdemu pomieszczeniu. Wykonany z trwałego aluminium w kolorze białym ze złotymi akcentami, reflektor ten nie tylko zachwyca wyglądem, ale również zapewnia długotrwałe użytkowanie. Jego kompaktowe wymiary – wysokość 7 cm i średnica 6,8 cm – pozwalają na łatwą integrację z każdym sufitem.
Dzięki zastosowaniu oprawy typu GU10 (żarówka nie jest dołączona) lampa oferuje dostosowywalne oświetlenie. Możliwość wyboru żarówki o maksymalnej mocy 12 watów umożliwia dopasowanie intensywności światła do indywidualnych potrzeb oraz preferencji estetycznych użytkownika.
Praktyczność tego produktu potwierdza łatwość montażu – okrągły otwór montażowy o średnicy 6,3 cm znacznie ułatwia instalację. Dodatkowo produkt posiada klasę ochrony IP20, co czyni go odpowiednim wyłącznie do zastosowań wewnętrznych.
Lampa sufitowa Spot reflektor Lipari Maytoni wyróżnia się nie tylko estetyką i funkcjonalnością, ale również wszechstronnością zastosowania. Świetnie komponuje się zarówno z nowoczesnymi aranżacjami wnętrzarskimi jak i bardziej klasycznymi przestrzeniami mieszkalnymi oraz komercyjnymi. Dodaje charakteru kawiarniom czy restauracjom poprzez skupione i stylowe oświetlenie punktowe.
Zaprojektowana z myślą o trwałości i jakości wykonania lampa ta stanowi doskonałe połączenie elegancji i funkcji praktycznych. Ciesz się niezawodnym źródłem światła przez długie lata dzięki dwuletniej gwarancji producenta Maytoni oraz solidnej konstrukcji aluminiowej.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Maytoni |
| EAN | 4099776021933 |
| Kolekcja | Lipari |
| Kod produktu | DL044-01-GU10-W |
| Styl lampy | Downlight |
| Charakterystyka oprawy | Do wnętrz |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 7 cm |
| Średnica | 6,8 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Kolor lampy | Biały ze złotem |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 10W |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | AC 110-220 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP 20 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Rodzaj oprawy | Spot reflektor sufitowy 1-punktowy wbudowany |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

