Lampa sufitowa Plafon ALTON NORDLUX 1x25W E27 Beż Szkło
Odkryj wyjątkową elegancję w minimalizmie dzięki naszej lampie sufitowej Plafon ALTON NORDLUX 1x25W E27 w beżowym odcieniu. Ten wyjątkowy produkt uchwyci esencję nowoczesnego designu, a jego subtelna forma w połączeniu z szlachetnym szkłem przeniesie Twoje wnętrze w zupełnie nową estetyczną przestrzeń. Nordlux, jako producent, od lat tworzy rozwiązania dla tych, którzy cenią sobie nie tylko jakość, ale i piękno zamknięte w prostocie.
Lampa sufitowa ALTON została zaprojektowana z myślą o wnętrzach, które potrzebują delikatnego tchnienia klasy i funkcjonalności. Jej beżowy odcień i szklana struktura odbijają naturalne światło, tworząc w pomieszczeniu niepowtarzalną atmosferę. Lampa ta, z oprawką E27 i mocą 25W, jest idealnym wyborem dla osób pragnących stworzyć ciepłe, przytulne miejsce do wypoczynku czy pracy.
Inwestując w ALTON, stawiasz na niezawodność oraz trwałość wykonania. Metalowe detale w konstrukcji dopełniają jej wygląd, zapewniając jednocześnie długowieczność użytkowania. Dzięki klasie ochrony IP20, lampa jest doskonale przystosowana do wnętrz, podkreślając jednocześnie ich charakter unikalnym światłem. Dodaj do swojego domu produkt, który nie tylko oświetli przestrzeń, ale stanie się również jej wizualnym punktem centralnym.
W ALTON NORDLUX nie chodzi tylko o oświetlenie – to produkt, który inspiruje i zmienia sposób, w jaki patrzymy na doświetlenie domowej przestrzeni. Beżowy kolor oraz nowoczesny design tej lampy pozwala na harmonijne wkomponowanie się w różnorodne style aranżacji, od nowoczesnego po skandynawski. Dla wymagających użytkowników, którzy poszukują połączenia jakości i estetyki, lampa ALTON okaże się niezawodnym wyborem, na lata wpisując się w codzienność z wyjątkowym urokiem.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | NORDLUX |
| EAN | 5704924001062 |
| Kod Producenta | 2010506001 |
| Kolekcja | ALTON |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 27,5 cm |
| Długość | 27,5 cm |
| Wysokość klosza | 21,5 cm |
| Średnica klosza | 27,5 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal/Szkło |
| Kolor lampy | Beżowy |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 25W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2737,2211,2732 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Kolekcja-Nordlux | ALTON |
| Kolor | Beż |
| Materiał | Szkło |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolor | Beż |
| Trzonek | E27 |
| Materiał | Szkło |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.94
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

