Elegancja na wyciągnięcie ręki
Czy zdarzyło Ci się kiedyś marzyć o wnętrzu, które zaskakuje subtelną elegancją i przykuwa wzrok każdego gościa? Lampa sufitowa Pesco Alfa w kolorze czarnym i starym złocie jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Wyobraź sobie delikatną grę świateł tańczących po ścianach salonu, tworzących atmosferę zarówno relaksu, jak i wyszukanej klasy – bo przecież każdy zasługuje na chwilę luksusu we własnym domu, prawda?
Stylowe połączenie materiałów
Ten wyjątkowy element dekoracyjny wykonany został z metalu, który swoją trwałością zapewnia długowieczność i stabilność. Kolorystyka w tonacji starego złota oraz czerni to prawdziwy strzał w dziesiątkę – trochę retro, trochę nowoczesna elegancja. Idealnie wpisuje się w klimat industrialny czy klasyczny, a kto wie – może odkryjesz nowe możliwości aranżacji swojego wnętrza dzięki tej inspiracji?
Moc światła dla każdego pomieszczenia
A teraz czas na konkretne detale techniczne – ale bez stresu! Z sześcioma oprawkami typu E14 LED ta lampa sufitowa nie tylko świetnie wygląda, ale także oferuje funkcjonalne oświetlenie o mocy wystarczającej do większych przestrzeni. 66,5 cm średnicy to idealny wymiar by rozświetlić Twój pokój bez przytłaczania go zbyt intensywnym blaskiem.
Wymiary mają znaczenie!
Jeżeli jesteś ciekaw szczegółów: lampa Pesco Alfa mierzy sobie całe 80 cm wysokości i podobną szerokość. Taki format sprawia, że staje się centralnym punktem każdej przestrzeni - no bo co tu dużo mówić - rzuca swój urok wszędzie tam gdzie trafi!
Łatwość montażu i użytkowania
I tak naprawdę koniec ze szperaniem po sklepach za narzędziami – ten produkt jest łatwy w montażu nawet dla osób mniej obytych z majsterkowaniem (może być coś prostszego?). To kwestia chwilowego skupienia... a potem pozostaje już tylko cieszyć się pięknym światłem zalewającym nasze wnętrza każdego dnia.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Alfa |
| EAN | 5900458630253 |
| Kolekcja | Pesco |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 66,5 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Długość | 80 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal |
| Kolor lampy | Czarny - Stare Złoto |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 LED |
| Liczba źródeł światła | 6 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Wymiary opakowania [cm] | 20x40x40 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

