Światło, które zmienia Twoją przestrzeń
Lampa sufitowa Otelia Alfa to coś więcej niż tylko źródło światła. To małe dzieło sztuki, które przemienia każdą przestrzeń, w którą je wprowadzisz. Czy szukasz czegoś nowoczesnego do salonu? A może potrzebujesz akcentu do jadalni? Ta lampa potrafi się wpasować niemal wszędzie, tworząc atmosferę przytulności i elegancji.
Zachwycający design – harmonia chromu i metalu
Lampa wykonana z solidnego metalu o chromowanym wykończeniu emanuje nowoczesnym wdziękiem. Wyobraź sobie delikatną taflę jeziora, której powierzchnia odbija blask słońca – właśnie taki efekt uzyskasz dzięki połyskowi tej lampy. Wymiary 30x40x40 cm sprawiają, że jest zarówno wystarczająco dyskretna, jak i zauważalna. Prosty kształt o średnicy 60 cm pasuje zarówno do minimalistycznych wnętrz, jak i tych bardziej ekstrawaganckich.
Moc technicznych detali
Otelia wyposażona jest w trzy źródła światła E27 LED, co gwarantuje równomierne rozprowadzenie blasku po całym pomieszczeniu. Każda z trzech żarówek dostarcza nie tylko wydajne światło (LED), ale też pozwala zaoszczędzić energię – i pieniądze! Szerokość całkowita lampy wynosi 60 cm, a jej wysokość od sufitu to 25 cm – idealny balans między funkcjonalnością a estetyką.
Szybki montaż i uniwersalne zastosowanie
Martwisz się instalacją? Niepotrzebnie! Dzięki przemyślanej konstrukcji montaż tej lampy zajmie Ci dosłownie chwilę. A potem pozostaje już tylko cieszyć się jej obecnością w Twoim domu. Pasuje doskonale zarówno do dużych salonów jak i przytulnych kuchni czy nawet eleganckiego biura.
Nadaj wnętrzu stylowy charakter
Lampa sufitowa Otelia Alfa to synonim klasycznej elegancji połączonej z nowoczesną prostotą. Jeśli cenisz sobie piękno ukryte w detalach oraz praktyczne rozwiązania - ta lampa stworzona została właśnie dla Ciebie!
| Ogólne | 1 |
| Producent | Alfa |
| EAN | 5900458287136 |
| Kolekcja | Otelia |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Długość | 60 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal |
| Kolor lampy | Chrom |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 LED |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | 1 |
| Wymiary opakowania [cm] | 30x40x40 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

