| Ogólne | 1 |
| Producent | Nowodvorski |
| EAN | 5903139101547 |
| Kolekcja | LVM SLOT LED |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl lampy | Industrialny |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | max 90 cm |
| Waga | 0,23 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium lakierowane |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | LED |
| Moc źródła światła | 5W |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Źródła światła wymienne | Zintegrowane |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | DC 48 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Wymiary opakowania [cm] | 17x8,5x6,5 cm |
| Sposób montażu | Do systemu LVM |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
-26%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 149,25 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

