Lampa sufitowa Gross By Rydens 8xG9 40W Metal/Szkło Szary dym – Styl i Funkcjonalność w Jednym
Lampa sufitowa Gross By Rydens 8xG9 40W to doskonałe rozwiązanie oświetleniowe, które z powodzeniem może zostać wykorzystane w różnorodnych przestrzeniach wewnętrznych. Od salonu przez sypialnię aż po przestrzenie komercyjne, takie jak biura czy restauracje, ta lampa oferuje wszechstronność zastosowania. Dzięki swojej konstrukcji stanowi nie tylko źródło światła, ale także atrakcyjny element dekoracyjny.
Wykonana z wysokiej jakości materiałów, lampa sufitowa Gross by Rydens łączy solidność metalu ze szlachetnością szkła. Zastosowanie metalu i szkła zapewnia trwałość oraz estetyczny wygląd. Konstrukcja jest dostępna w kolorze szarego dymu, co nadaje jej elegancki charakter i pozwala na harmonijne dopasowanie do różnych stylów aranżacyjnych – od nowoczesnych po bardziej klasyczne.
Lampa wyposażona jest w osiem gniazd na żarówki typu G9 o maksymalnej mocy 40W każda, co umożliwia dostosowanie natężenia światła do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dzięki zastosowaniu żarówek energooszczędnych można dodatkowo zwiększyć efektywność energetyczną tego modelu. Działając pod standardowym napięciem 230 V, lampa gwarantuje optymalną jasność przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia energii.
Z wymiarami wynoszącymi 63 cm x 41 cm x 63 cm oraz średnicą klosza wynoszącą 45 cm i wysokością całkowitą lampy równą 50 cm, produkt ten jest wystarczająco duży, aby oświetlić nawet obszerne pomieszczenia. Masa lampy wynosi około 4,5 kg, co czyni ją stabilną i trwałą konstrukcją przy zachowaniu lekkości niezbędnej do łatwego montażu na suficie.
Pod względem praktyczności Lampa sufitowa Gross By Rydens wyróżnia się łatwością instalacji oraz wygodą użytkowania na co dzień. Bez względu na rodzaj wnętrza, potrafi wzbogacić jego estetykę poprzez subtelnie rozproszone światło tworzące przyjemną atmosferę. Ponadto jej uniwersalny design sprawia, że doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi elementami wystroju wnętrz jak i tradycyjnymi dodatkami.
Dzięki zaawansowanej technologii produkcji oraz wysokiej jakości użytych materiałów Lampa sufitowa Gross By Rydens posiada gwarancję producenta na okres aż do 60 miesięcy od daty zakupu. To gwarantuje długotrwałą satysfakcję z zakupu tego produktu oświetleniowego.
| Ogólne | 1 |
| Producent | By Rydens |
| EAN | 7391741004413 |
| Kod Producenta | 4200440-4505 |
| Kolekcja | Gross |
| Kod produktu | 4200440-4505 |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 45,0 cm |
| Głębokość | 50,0 cm |
| Waga | 4,5 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal/Szkło |
| Kolor lampy | Szary dym |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 8 |
| Moc źródła światła | 40W |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Klasa i stopień ochrony | 0 |
| Dodatkowe funkcje | 0 |
| Kabel | 0 |
| Rodzaj oprawy | Lampa sufitowa |
| Wymiary opakowania [cm] | 63 cm x 41 cm x 63 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

