Lampa sufitowa Falmouth Elstead Lighting 3x3W LED G9 Stal
Poszukując oświetlenia, które łączy w sobie nowoczesny design i najwyższą jakość wykonania, warto zwrócić uwagę na lampę sufitową Falmouth od renomowanej marki Elstead Lighting. Ta lampa nie tylko przyciąga wzrok swoim eleganckim, złotym wykończeniem, ale także oferuje funkcjonalność i innowacyjność, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów.
Wykonana z trwałej stali, lampa Falmouth stanowi doskonały przykład ponadczasowego stylu. Jej minimalistyczny design harmonijnie komponuje się z różnymi aranżacjami wnętrz, dodając im szczyptę luksusu. Zastosowanie trzech energooszczędnych żarówek LED G9, każda o mocy 3W, gwarantuje nie tylko odpowiednie oświetlenie pomieszczenia, ale także niezwykle niski pobór energii, przy jednoczesnym dostarczaniu jasnego światła o przyjemnej, ciepłej barwie 3000K.
O wyjątkowości tej lampy świadczy również jej zabezpieczenie IP44, które czyni ją odporną na wilgoć, co czyni ją idealnym wyborem również do łazienek czy kuchni. Średnica 40 cm oraz wysokość 42,5 cm sprawiają, że stanowi ona wyrafinowany element dekoracyjny, który doskonale wpisuje się w dowolne wnętrze.
Lampa sufitowa Falmouth jest nie tylko efektywnym i stylowym źródłem światła, ale także inwestycją w jakość i niezawodność, potwierdzoną przez ogólną 2-letnią gwarancję producenta. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie subtelną elegancję i dbałość o każdy detal w doborze wyposażenia wnętrz. Pozwól sobie na odrobinę luksusu z Elstead Lighting.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005314219 |
| Kod Producenta | BATH-FALMOUTH-SF-FG |
| Kolekcja | Falmouth |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 42,5 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Rzut/Głębokość | 40 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Złoty |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Moc źródła światła | 3W LED |
| Źródło światła w zestawie | 3 x 3W LED G9 |
| Temperatura barwowa | 3000k |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 320Lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 3,6kg |
| Kolekcja-Elstead | Falmouth |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.96491
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 2 038,82 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

