Lampa stołowa Oxblood Elstead Lighting 1xE27 60 W Ceramika Krwista czerwień
Lampa stołowa Oxblood Elstead Lighting to prawdziwe dzieło sztuki, które wniesie do Twojego wnętrza nutę wyrafinowanego luksusu. Elegancka, krwista czerwień ceramiki natychmiast przyciąga wzrok, dodając pomieszczeniu wyjątkowego i przytulnego charakteru. Produkt ten jest idealnym wyborem dla osób ceniących unikalne połączenie klasyki z nowoczesnym designem. Zastosowany materiał i precyzyjne wykonanie gwarantują, że lampa posłuży przez wiele lat, zachowując swój niepowtarzalny wygląd.
Lampa Oxblood to także funkcjonalność w najlepszym wydaniu. Konstrukcja oparta na jednym źródle światła E27 o mocy do 60W zapewnia nie tylko odpowiedni poziom jasności, ale też energooszczędność, zgodność z normami A - G gwarantuje optymalizację zużycia energii. Szlachetność ceramiki połączona z naturalną tkaniną abażura tworzy harmonijną całość, która wprowadzi do Twojego domu powiew minimalistycznej elegancji. Przyjemne światło, jakie emituje lampa, sprawdzi się podczas wieczornych chwil relaksu lub przy pracy w domowym zaciszu.
Wysokość 40 cm i średnica podstawy 16,5 cm czynią tę lampę doskonałym dopełnieniem zarówno większych, jak i mniejszych przestrzeni. Dzięki swoim wymiarom lampa świetnie wpasuje się na biurko, komodę, czy stolik nocny, stając się kluczowym elementem dekoracyjnym. Podkreśl swoją indywidualność i wyrafinowany gust, wybierając lampę stołową Oxblood. Ta unikatowa propozycja od Elstead Lighting zachwyca zarówno wzornictwem, jak i swoją niezawodnością, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Elstead Lighting słynie z dbałości o każdy detal, co znajduje odzwierciedlenie w tej lampie. Ogólna 2-letnia gwarancja daje pewność, że produkt jest nie tylko piękny, ale i trwały. Z myślą o tych, którzy pragną wprowadzić do swojego domu nieco luksusu, lampa Oxblood jest więcej niż wyborem - to inwestycja w wyjątkowy klimat Twojej przestrzeni, który codziennie będzie Cię otaczał.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005419310 |
| Kolekcja | Oxblood |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 40 cm |
| Średnica | 16,5 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Ceramika |
| Kolor lampy | Krwista Czerwień |
| Kolor klosza | Naturalna tkanina |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Kolekcja-Elstead | Oxblood |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 977,85 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

