| Ogólne | 1 |
| Producent | By Rydens |
| EAN | 7391741204486 |
| Kod Producenta | 2820440-5000 |
| Kolekcja | Omega |
| Kod produktu | 2820440-5000 |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 69,0 cm |
| Szerokość | 40,0 cm |
| Głębokość | 16,0 cm |
| Waga | 2,1 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal |
| Kolor lampy | Biel |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 40W |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Klasa i stopień ochrony | 0 |
| Dodatkowe funkcje | 0 |
| Kabel | 0 |
| Rodzaj oprawy | Lampa stołowa |
| Wymiary opakowania [cm] | 17.5 cm x 53 cm x 41.5 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

