Lampa stołowa NOTTI Nordlux 1xE14 25W Metal Brązowy
W świecie, gdzie każdy element wystroju wnętrz ma znaczenie, lampa stołowa NOTTI Nordlux niesie ze sobą nie tylko funkcjonalność, ale i subtelną elegancję. Znana ze skandynawskiego designu marka Nordlux prezentuje tę lampę jako synonim stylu i wysokiej jakości. Wykonana z połączenia metalu i szkła, NOTTI Nordlux w brązowym kolorze przyciąga wzrok swoją nowoczesną, lecz zarazem przytulną estetyką.
Jej wysokość 34 cm pozwala na harmonijne wkomponowanie się w każdą przestrzeń, od nowoczesnych biur po tradycyjne gabinety. Średnica podstawy wynosząca 15 cm zapewnia stabilność, a jednocześnie subtelną obecność na biurku czy komodzie. Lampa oferuje miejsce na jedną żarówkę E14 o maksymalnej mocy 25W, co czyni ją odpowiednią do stworzenia ciepłej atmosfery w sypialni czy salonie.
Jednym z kluczowych aspektów tej lampy jest jej trwałość. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów to standard, jakiego można oczekiwać od marki Nordlux. Metalowa konstrukcja oraz szkło sprawiają, że lampa jest solidna, a jednocześnie łatwa do utrzymania w czystości. Stopień ochrony IP20 wskazuje na odporność na typowe domowe warunki, co czyni ją praktycznym wyborem do wnętrz.
Pomimo swojej dyskretnej elegancji, lampa stołowa NOTTI nie jest jedynie pięknym dodatkiem. To również świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elastyczność w aranżacji przestrzeni. Kabel o długości 150 cm w białym kolorze zapewnia swobodę w wyborze miejsca ustawienia, nie limitując kreatywności. Fascynujący design i praktyczne parametry czynią z niej idealne uzupełnienie przemyślanego wystroju, godne zakupu przez osoby ceniące sobie najwyższe standardy w swoim otoczeniu.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Nordlux |
| EAN | 5704924011603 |
| Kod Producenta | 2011035059 |
| Kolekcja | NOTTI |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 34 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Długość | 15cm |
| Średnica | 15cm |
| Głębokość | 15cm |
| Średnica klosza | 15cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal/Szkło |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor lampy | Brązowy |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 25W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Kabel | 1 |
| Długość kabla | 150cm |
| Kolor kabla | Biały |
| Kolor | Brązowy |
| Trzonek | E14 |
| Materiał | Metal |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.87869
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

