Lampa stojąca stołowa Fata Step into Design 1xE27 40W Szkło Transparentny - Nowoczesne Oświetlenie Wnętrz
Lampa stojąca stołowa Fata Step into Design to kwintesencja nowoczesnego designu i funkcjonalności, idealna do różnorodnych przestrzeni wewnętrznych. Z eleganckim, transparentnym szklanym kloszem i stabilną metalową podstawą, lampa ta harmonijnie wpasowuje się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne aranżacje wnętrz.
Dzięki zastosowaniu uniwersalnego gwintu E27, lampa oferuje elastyczność w wyborze źródeł światła do mocy 40W. Zapewnia to możliwość dostosowania intensywności oświetlenia do indywidualnych potrzeb oraz preferencji estetycznych. Lampa jest przeznaczona do użytku wewnętrznego, znajdując swoje miejsce na stołach w salonach, sypialniach czy biurach, gdzie tworzy przytulną atmosferę.
Solidna konstrukcja lampy stojącej Fata Step into Design gwarantuje jej trwałość oraz długowieczność. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji – szkło oraz metal – podkreślają jej walory estetyczne i sprawiają, że jest odporna na uszkodzenia mechaniczne typowe dla codziennego użytkowania. Lampa nie jest przeznaczona do użytku zewnętrznego; powinna być używana wyłącznie wewnątrz pomieszczeń.
Łatwość montażu i wygoda użytkowania to kolejne zalety tego produktu. Prosty design umożliwia szybki montaż bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi czy umiejętności technicznych. Po ustawieniu lampa natychmiast dodaje uroku każdej przestrzeni dzięki swojemu ponadczasowemu stylowi i transparentnej konstrukcji klosza.
Lampa stołowa Fata Step into Design doskonale odnajduje się w różnorodnych stylach aranżacyjnych – od minimalistycznych przez industrialne po skandynawskie wnętrza. Jej subtelny wygląd pozwala na bezproblemowe dopasowanie się do otoczenia oraz staje się nie tylko źródłem światła, ale również elementem dekoracyjnym wnętrza.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Step into Design |
| EAN | 5904883094017 |
| Kod Producenta | ST-7278-S GOLD |
| Kolekcja | Fata |
| Kod produktu | ST-7278-S GOLD |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 46 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Długość | 43 cm |
| Średnica | 35 cm |
| Średnica klosza | 35 cm |
| Waga | 2 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Szkło |
| Materiał klosza | Szkło |
| Kolor lampy | Transparentny |
| Kolor klosza | Transparentny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 40W |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP 20 |
| Kabel | 1 |
| Długość kabla | 150 cm |
| Izolacja kabla | PVC |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

