Lampa stojąca stołowa Edgar Markslojd 2xE14 40W Żelazo Czarny – Elegancja i Funkcjonalność w Jednym
Odkryj wyjątkową jakość i design, jakie oferuje lampa stojąca stołowa Edgar od Markslojd. Wykonana z czarnego żelaza, ta elegancka lampa doskonale odnajdzie się w każdej przestrzeni, dodając wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Jej wszechstronność sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem zarówno do nowoczesnych biur, jak i przytulnych salonów.
Materiałem dominującym jest solidne żelazo, które gwarantuje trwałość i stabilność konstrukcji. Lampa posiada dwa gniazda E14 o maksymalnej mocy 40W każde, co pozwala na optymalne oświetlenie wybranej przestrzeni. Zasilana sieciowo przy napięciu 230V zapewnia niezawodność działania na długie lata.
Praktyczność użytkowania lampy Edgar podkreślają jej kompaktowe wymiary: wysokość wynosi 65 cm, a średnica podstawy to jedynie 15 cm. Dzięki temu łatwo znajdziesz dla niej miejsce na każdym stole czy komodzie. Długi przewód o długości 200 cm umożliwia swobodne ustawienie lampy w dowolnym miejscu pomieszczenia.
Czarujący design lampy harmonizuje z różnorodnymi stylami aranżacji wnętrz. Czerń żelaza dodaje elegancji i subtelnie akcentuje wystrój pomieszczenia. Dzięki odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz wysokiej jakości wykonania lampa Edgar to inwestycja na lata.
Zastosowanie wysokogatunkowych materiałów oraz precyzyjne detale konstrukcyjne świadczą o niezrównanej jakości produktu marki Markslojd. Ta lampa stołowa to połączenie estetyki z funkcjonalnością, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Marksjold |
| EAN | 7330024611528 |
| Kolekcja | Edgar |
| Styl lampy | Lampa stołowa |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 65,0 cm |
| Szerokość | 40,0 cm |
| Głębokość | 15,0 cm |
| Waga | 2,22 kg kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Żelazo |
| Materiał klosza | Żelazo |
| Kolor lampy | Czarny |
| Kolor klosza | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Zasilacz | Zasilacz sieciowy |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Kabel | 1 |
| Długość kabla | 200,0 cm |
| Kolor kabla | Czarny |
| Wymiary opakowania [cm] | 30x17x66,5 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

