Lampa stojąca podłogowa Emu Step into Design 5xE14 40W Metal/Pióra Beż – Efektowna i stylowa iluminacja
Lampa stojąca podłogowa Emu Step into Design 5xE14 40W Metal/Pióra Beż to wyjątkowe połączenie nowoczesnego designu z naturalnymi materiałami. Wykonana z najwyższej jakości metalu oraz dekoracyjnych piór strusich w kolorze beżowym, stanowi elegancki dodatek do każdego wnętrza. Jej rozłożysta konstrukcja nadaje się doskonale do przestrzeni mieszkalnych takich jak salon czy sypialnia, a także do stylowych przestrzeni komercyjnych.
Dzięki pięciu gniazdom na żarówki E14 o maksymalnej mocy 40W każda, lampa ta zapewnia nie tylko imponujący efekt wizualny, ale również efektywne oświetlenie pomieszczenia. Energooszczędne źródła światła gwarantują komfort użytkowania przy jednoczesnym obniżeniu zużycia energii.
Metalowa konstrukcja lampy oraz zastosowanie naturalnych piór sprawiają, że produkt jest nie tylko estetycznie atrakcyjny, ale i trwały. Pomimo swej lekkości wizualnej, ważąca 35 kg lampa jest stabilna i odporna na codzienne użytkowanie w różnych warunkach wnętrzarskich.
Lampa Emu Step into Design doskonale wpisuje się w styl boho dzięki unikalnemu połączeniu tekstur i kolorów. Beżowe odcienie piór harmonizują z metalowymi akcentami w kolorze złotym, tworząc ciepłą i zapraszającą atmosferę. IP20 klasy ochrony sugeruje zastosowanie wewnętrzne; idealnie sprawdzi się w salonach, jadalniach oraz eleganckich biurach.
Rozważając wybór tego modelu lampy stojącej podłogowej, można liczyć na łatwość montażu oraz dużą elastyczność w dopasowywaniu do różnych aranżacji wnętrzarskich. To nie tylko funkcjonalne źródło światła, ale również wyrazisty element dekoracyjny będący centralnym punktem każdego pomieszczenia.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Step into Design |
| EAN | 5904883094956 |
| Kod Producenta | ST-DN128-F beige |
| Kolekcja | Emu |
| Kod produktu | ST-DN128-F beige |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Długość | 45 cm |
| Waga | 35 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal/Pióra |
| Kolor lampy | Beż |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 5 |
| Moc źródła światła | 40W |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP 20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

