Lampa stojąca Larissa Elstead Lighting 2x100W E27 Metal
Poznaj lampę stojącą Larissa od renomowanej marki Elstead Lighting, która uosabia elegancję i wyjątkowy styl w każdym detalu. Stworzona dla tych, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale również niepowtarzalny design, ta lampa doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnych wnętrz. Jej smukły kształt i wielokolorowe wykończenie przyciągają wzrok, stając się centralnym punktem każdego pomieszczenia, w którym się znajdzie.
Majestatyczna wysokość lampy Larissa wynosząca 157,5 cm w połączeniu z szeroką, 45,7-centymetrową podstawą, gwarantuje stabilność i solidność konstrukcji. Wykonana z metalu, lampa łączy w sobie trwałość i nowoczesność. Wyjątkowy charakter tej lampy podkreśla jej wielobarwna stylistyka, która doskonale komponuje się z innymi elementami wystroju, niezależnie od stylu – od klasycznego, przez loftowy, aż po nowoczesne wnętrza.
Technologia zastosowana w lampie Larissa zapewnia efektywność energetyczną oraz długowieczność dzięki dwóm oprawkom o mocy do 100W każda, przystosowanym do żarówek E27. Wysoka klasa energetyczna od A do G umożliwia optymalizację zużycia energii, co z pewnością przypadnie do gustu świadomym ekologicznie użytkownikom. Niezwykle istotnym elementem pozostaje również fakt, że lampa spełnia standard ochrony IP20, co oznacza jej odporność na czynniki zewnętrzne wewnątrz pomieszczeń.
Jeśli szukasz doskonałego dopełnienia dla Twojego wnętrza, które połączy funkcjonalność z niezaprzeczalną estetyką, lampa stojąca Larissa jest idealnym wyborem. Została stworzona z myślą o klientach, którzy cenią sobie produkty wysokiej jakości, wykonane z dbałością o każdy szczegół. Wraz z dwuletnią ogólną gwarancją, Elstead Lighting oferuje pewność trwałości i zadowolenia z użytkowania na lata.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005212911 |
| Kod Producenta | QZ-LARISSA-FL |
| Kolekcja | Larissa |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 157,5 cm |
| Szerokość | 45,7 cm |
| Głębokość | 45,7 cm |
| Rzut/Głębokość | 45,7 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal |
| Kolor lampy | Wielokolorowy |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła | 100W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 11,2kg |
| Kolekcja-Elstead | Larissa |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Materiał | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.98
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 2 346,84 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

