Lampa stojąca Jenkins Elstead Lighting 1x100W E27 Metal
Lampa stojąca Jenkins od Elstead Lighting to kwintesencja stylu i elegancji, z której zasłynęła ta prestiżowa marka. Utrzymana w srebrnej tonacji, idealnie wpisuje się w wystrój nowoczesnych wnętrz, podkreślając ich wyrafinowany charakter. Wykonana z trwałego metalu, lampa łączy w sobie estetykę z funkcjonalnością, co czyni ją nie tylko ozdobą, ale i praktycznym elementem wnętrza.
Dzięki wysokości 62,2 cm i szerokości 33 cm, Jenkins stanowi wyważony dodatek do salonu, gabinetu czy sypialni. Jej stabilna podstawa zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, a całość waży tylko 5,1 kg, co czyni ją łatwą do ustawienia w dowolnym miejscu. Jest to wybór dla osób poszukujących oświetlenia, które dzięki zastosowaniu oprawy na żarówkę E27 o mocy do 100W, oferuje odpowiednią ilość światła, zachowując przy tym energetyczną efektywność (kategoria energetyczna od A do G).
Elstead Lighting zawsze stawia na nieprzeciętną jakość swoich produktów, a lampa Jenkins nie jest wyjątkiem. Charakteryzuje się klasą szczelności IP20, co potwierdza jej trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Subtelny, a zarazem luksusowy wygląd lampy sprawia, że jest ona doskonałym wyborem dla tych, którzy wymagają najwyższego standardu w swoim otoczeniu, nie akceptując kompromisów w kwestii jakości i designu.
Dodatkowym atutem jest ogólna 2-letnia gwarancja, która podkreśla dbałość producenta o satysfakcję swoich klientów. Lampa Jenkins to propozycja dla tych, którzy pragną otaczać się pięknem i funkcjonalnością, tworząc unikalne aranżacje w swoich przestrzeniach.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005257714 |
| Kod Producenta | QZ-JENKINS-TL-PN |
| Kolekcja | Jenkins |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 62,2 cm |
| Szerokość | 53,3 cm |
| Głębokość | 33 cm |
| Rzut/Głębokość | 33 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal |
| Kolor lampy | Srebrny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 100W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 5,1kg |
| Kolekcja-Elstead | Jenkins |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Metal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
4.98214
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 378,77 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

