Lampa stojąca Endon Hayfield 1x10W E27 Stal Mosiądz
Wnętrza mówią o nas więcej, niż moglibyśmy sobie życzyć, dlatego ich aranżacja staje się indywidualnym wyrazem stylu i klasy. Lampa stojąca Endon Hayfield to wybór dla tych, którzy cenią sobie nie tylko praktyczność, ale przede wszystkim kunsztowne wykonanie. Połączenie stali i tkaniny w eleganckim wykończeniu mosiężnym oraz delikatnym zielonym odcieniu sprawia, że lampa płynnie wpisuje się w najróżniejsze aranżacje wnętrz. Tą harmonią barw i materiałów dodasz wnętrzu niezwykłego uroku.
Na pierwszy rzut oka lampa Hayfield zachwyca prostotą formy, która kryje w sobie funkcjonalność na najwyższym poziomie. Żarówka typu E27 o maksymalnej mocy 10W generuje przyjemne, ciepłe światło o strumieniu 806 lm, rozpraszając je przez starannie dobrany abażur, tworzący atmosferę spokoju i komfortu. Dbałość o detale i solidne wykonanie sprawiają, że lampa nie tylko zdobi, ale staje się niezawodnym elementem codziennego użytku.
Z wysokością 59 cm, lampa Endon Hayfield idealnie nadaje się do ustawienia przy sofie czy fotelu, będąc doskonałym towarzyszem wieczornych chwil z książką lub rozmów z bliskimi. Znajduje swoje zastosowanie zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych przestrzeniach, gdzie małe dodatki odgrywają wielką rolę. Wytrzymałość i łatwość utrzymania w czystości lampy, dzięki zastosowaniu plecionego PCV, czynią ją inwestycją, która przetrwa próbę czasu.
Podstawowy poziom ochrony IP20 zapewnia bezpieczne użytkowanie w pomieszczeniach suchych, a odpowiednia stabilność konstrukcji, której waga wynosi 5,2 kg, gwarantuje solidność i komfort użytkowania. Ciesz się nie tylko światłem, ale i zharmonizowanym designem, który do każdego pomieszczenia wnosi coś wyjątkowego. Lampa stojąca Endon Hayfield to nie tylko źródło światła – to synonim elegancji i wytworności.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Endon |
| EAN | 5016087996544 |
| Kod Producenta | 95837 |
| Kolekcja | Hayfield |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 59 cm |
| Średnica | 37 cm |
| Wysokość klosza | 185mm |
| Waga | 5,2kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal/Tkanina |
| Materiał klosza | Tkanina |
| Kolor lampy | Zielony/Mosiężny |
| Kolor klosza | Zielony |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 10W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 806 lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa energetyczna | A – G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Brak |
| Kabel | 1 |
| Kolor kabla | Szary |
| Izolacja kabla | Pleciony PCV |
| Kolor | Mosiądz |
| Trzonek | E27 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

