Lampa ścienna kinkiet ZIGGY Milagro 1xE27 + 1x mini GU10 Metal + Tkanina Złoto / Butelkowa Zieleń - Elegancja i Funkcjonalność
Lampa ścienna kinkiet ZIGGY od renomowanej marki Milagro to wyraz elegancji połączonej z funkcjonalnością, która doskonale wpisuje się w różnorodne aranżacje wnętrz. Zaprojektowana z myślą o wykorzystaniu wewnątrz pomieszczeń, doskonale nadaje się do instalacji w salonach, sypialniach, korytarzach czy biurach, dodając im niepowtarzalnego charakteru i ciepłego światła.
Główne cechy lampy to starannie dobrane materiały oraz precyzyjne wykonanie. Korpus lampy wykonany jest z wysokiej jakości metalu, co zapewnia trwałość i stabilność konstrukcji. Dodatkowym atutem estetycznym jest tkaninowy abażur w kolorze butelkowej zieleni, który idealnie komponuje się ze złotymi akcentami lampy, tworząc harmonijną całość.
Lampa kinkiet ZIGGY wyposażona jest w dwa źródła światła: tradycyjny gwint E27 oraz nowoczesny mini GU10. Takie rozwiązanie daje możliwość dowolnej konfiguracji oświetlenia i dostosowania jego intensywności do potrzeb użytkownika. Całość zasila napięcie standardowe ~230V/50Hz.
Z praktycznego punktu widzenia lampa wyróżnia się także łatwością montażu oraz niewielką wagą wynoszącą jedynie 0.6 kg. Dzięki klasie ochrony IP20 lampa przeznaczona jest do użytku wewnętrznego i należy unikać narażania jej na bezpośrednie działanie wilgoci.
Wymiary lampy (szerokość: 38 cm; wysokość: 18 cm; głębokość: 29 cm) sprawiają, że nie dominuje ona przestrzeni, a subtelnie ją uzupełnia, stając się elementem dekoracyjnym i funkcjonalnym zarazem. Kolorystyka złota połączona z butelkową zielenią pozwala na łatwe dopasowanie kinkietu zarówno do klasycznych aranżacji wnętrzarskich jak i nowoczesnych stylizacji.
Lampa ścienna kinkiet ZIGGY Milagro to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie eleganckie rozwiązania połączone z wysokimi standardami jakościowymi. Dzięki niej każda przestrzeń może stać się bardziej przytulna i stylowa.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Milagro |
| EAN | 5902693775737 |
| Kolekcja | ZIGGY |
| Kod produktu | MLP7573 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 38 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Głębokość | 29 cm |
| Wysokość klosza | 12 cm |
| Średnica klosza | 18 cm |
| Waga | 0.6kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal + Tkanina |
| Kolor lampy | Złoto / Butelkowa Zieleń |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 + mini GU10 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 1xE27 + 1x mini GU10 |
| Źródło światła w zestawie | NIE |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | ~230V/ 50Hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Kabel | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Lampa ścienna kinkiet ZIGGY MLP7573 Milagro 1xE27 + 1x mini GU10 Metal + Tkanina Złoto / Butelkowa Zieleń
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

