Lampa ścienna kinkiet SATINO Milagro 1xE27 Metal + Tkanina Czarny – Wyjątkowa Elegancja i Funkcjonalność
Lampa ścienna kinkiet SATINO marki Milagro to stylowe i praktyczne rozwiązanie oświetleniowe, które doskonale wpisuje się w nowoczesne aranżacje wnętrz. Ten elegancki kinkiet wykonany z metalu oraz tkaniny w kolorze czarnym to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie estetykę połączoną z funkcjonalnością.
Produkt przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, co potwierdza jego klasa szczelności IP20. Oznacza to, że lampa sprawdzi się znakomicie w pomieszczeniach takich jak salon, sypialnia czy biuro. Doskonała jakość wykonania zapewnia trwałość i odporność na codzienne użytkowanie, co czyni ją świetnym wyborem do różnych przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych.
Kinkiet SATINO wykorzystuje popularny gwint E27, umożliwiający zastosowanie różnorodnych żarówek dostępnych na rynku. Przy napięciu zasilania wynoszącym ~230V/50Hz gwarantuje stabilne działanie oraz efektywność energetyczną. Lampa nie posiada możliwości regulacji jasności (ściemniania), jednak jej odpowiednio dobrane parametry świetlne pozwalają na stworzenie przyjemnej atmosfery w każdym wnętrzu.
Jedną z głównych zalet lampy ściennej SATINO jest jej wszechstronność aranżacyjna. Klasyczna czerń tkaniny idealnie współgra z metalowym wykończeniem, dzięki czemu kinkiet ten można łatwo dopasować zarówno do minimalistycznych przestrzeni industrialnych, jak i bardziej przytulnych pomieszczeń urządzonych w stylu skandynawskim lub klasycznym.
Wymiary produktu to 29 cm wysokości, 18 cm szerokości oraz 12 cm głębokości, co sprawia, że lampa nie tylko estetycznie komponuje się na ścianie ale również jest praktyczna i nie zajmuje wiele miejsca. Lekka konstrukcja (o wadze jedynie 0.5 kg) ułatwia montaż oraz ewentualną relokację urządzenia.
Dzięki połączeniu metalu oraz tkaniny lampa wyróżnia się trwałością materiałową oraz eleganckim wyglądem. Precyzyjne wykończenie gwarantowane przez producenta Milagro daje pewność satysfakcji nawet najbardziej wymagających użytkowników poszukujących wysokiej jakości produktów oświetleniowych.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Milagro |
| EAN | 5902693773238 |
| Kolekcja | SATINO |
| Kod produktu | MLP7323 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Głębokość | 29 cm |
| Wysokość klosza | 12 cm |
| Średnica klosza | 18 cm |
| Waga | 0.5kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal + Tkanina |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 1xE27 |
| Źródło światła w zestawie | NIE |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | ~230V/ 50Hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Kabel | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

