Lampa ścienna kinkiet Rom Maytoni LEDx12W – Trwałość i Efektywność w Każdym Otoczeniu
Lampa ścienna kinkiet Rom Maytoni LEDx12W, to nowoczesne rozwiązanie dla osób ceniących zarówno funkcjonalność, jak i estetykę. Wykonana z połączenia wysokiej jakości aluminium oraz tworzywa sztucznego, lampa ta charakteryzuje się nie tylko trwałością, ale także eleganckim wyglądem, który doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi.
Oświetlenie o mocy 12W zapewnia równomierny rozkład światła o barwie 3000 K, co sprzyja tworzeniu przytulnej atmosfery w każdej przestrzeni. Lampa generuje strumień świetlny na poziomie 1300 lumenów, gwarantując odpowiednie oświetlenie nawet w ciemniejszych zakamarkach ogrodu czy tarasu. Dzięki technologii LED jest to rozwiązanie energooszczędne i przyjazne dla środowiska.
Dzięki klasie ochrony IP54 lampa kinkiet Rom Maytoni jest odporna na wilgoć oraz pył, co czyni ją idealnym wyborem do zastosowań zewnętrznych. Jej solidna konstrukcja zapewnia niezawodność działania przez długi czas – producent oferuje aż trzyletnią gwarancję na ten produkt. Elegancki grafitowy kolor harmonijnie wpisuje się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne aranżacje.
Uniwersalny design lampy umożliwia jej montaż na elewacjach domów mieszkalnych, w strefach wejściowych budynków komercyjnych czy jako element dekoracyjny ogrodów i tarasów. Kompaktowe wymiary (24 cm wysokości, 16 cm szerokości i 8 cm głębokości) sprawiają, że lampa nie zajmuje dużo miejsca i może być instalowana nawet na ograniczonych powierzchniach.
Prosty montaż oraz niewymagająca konserwacja sprawiają, że użytkowanie lampy ściennej kinkiet Rom Maytoni LEDx12W jest niezwykle wygodne. Niezależnie od tego czy poszukujesz oświetlenia do swojej posesji prywatnej czy też przestrzeni komercyjnej, ten model spełni Twoje oczekiwania pod względem wydajności oraz estetyki.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Maytoni |
| EAN | 4099776083283 |
| Kolekcja | Rom |
| Kod produktu | O442WL-L12GF3K |
| Styl lampy | Outdoor |
| Charakterystyka oprawy | Na zewnątrz |
| Gwarancja | 3 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Długość | 8 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium i tworzywo sztuczne |
| Kolor lampy | Grafit |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | LED |
| Moc źródła światła | 12W |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 1300 lm |
| Napięcie znamionowe | AC 220-240 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP 54 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Rodzaj oprawy | Lampa ścienna (kinkiet) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

