Lampa ścienna kinkiet Lampa elewacyjna Ibros Light Prestige 18W zintegrowane źródło LED Metal Biały
Lampa ścienna kinkiet Lampa elewacyjna Ibros Light Prestige 18W to wyjątkowe oświetlenie, które doskonale sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Wyjątkowa długość około 120 cm i prostokątny kształt pozwalają na równomierne oświetlenie przestrzeni o większych rozmiarach. Dzięki uniwersalnemu designowi lampa może być stosowana jako kinkiet lub lampa sufitowa wisząca, a jej klasyczny biały kolor wpasuje się harmonijnie w nowoczesne oraz klasyczne aranżacje.
Produkowana przez renomowaną markę Light Prestige seria Ibros to synonim trwałości i wysokiej jakości wykonania. Wykonana z metalu konstrukcja zapewnia nie tylko wytrzymałość, ale również elegancki wygląd. Wbudowane zintegrowane źródło światła LED o mocy 18W charakteryzuje się energooszczędnością, co przekłada się na niższe rachunki za energię elektryczną.
Lampę wyposażono w funkcję regulacji temperatury barwowej CCT (3000K, 4000K, 6000K), umożliwiając dostosowanie nastroju wnętrza do indywidualnych preferencji użytkowników. Emitując światło o jasności aż 1440 lumenów przy zasilaniu sieciowym (230V), lampa gwarantuje odpowiednią ilość światła niezależnie od okoliczności.
Dzięki klasie ochronności IP44 model ten jest odporny na wilgoć, co czyni go idealnym wyborem do łazienek czy innych pomieszczeń narażonych na podwyższoną wilgotność powietrza. Dodatkowo prostota montażu natynkowego sprawia, że instalacja lampy jest szybka i intuicyjna.
Estetyka lampy ściennej kinkietu elewacyjnego Ibros została przemyślana tak, aby stać się dyskretnym, lecz stylowym dodatkiem każdego wnętrza. Jej minimalistyczny design dodaje przestrzeni elegancji i nowoczesnego charakteru bez nadmiernego dominowania nad pozostałymi elementami wystroju. Dzięki swoim właściwościom produkt świetnie nadaje się do zastosowania w salonach, kuchniach oraz łazienkach.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Light Prestige |
| EAN | 5907629278795 |
| Kolekcja | Ibros |
| Kod produktu | GS-LWA-18W WH CCT |
| Pomieszczenie | salon, kuchnia, łazienka |
| Styl lampy | nowoczesny, klasyczny |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 5,5 cm |
| Waga | 3 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | metal |
| Kolor lampy | biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | zintegrowane źródło LED |
| Moc źródła światła | 18W |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Temperatura barwowa | CCT 3000, 4000, 6000 (regulowana) |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 1440 lm |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Zasilacz | sieciowe |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa energetyczna | D |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | nie zawiera |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Regulowana wysokość | nie |
| Rodzaj oprawy | sufitowa wisząca, ścienna |
| Wymiary opakowania [cm] | 121 x 6.5 x 9 cm |
| Sposób montażu | natynkowy |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Lampa ścienna kinkiet Lampa elewacyjna Ibros GS-LWA-18W WH CCT Light Prestige 18W zintegrowane źródło LED Metal Biały
-21%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 256,75 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

