Lampa ścienna kinkiet LUPO Milagro 1xE27 60W Metal Czarny / Złoty – Elegancja i Funkcjonalność
Lampa ścienna kinkiet LUPO Milagro 1xE27 60W Metal Czarny / Złoty to wyrafinowane połączenie estetyki i praktyczności, doskonale nadające się do użytku wewnętrznego. Stworzona z myślą o stylowym oświetleniu wnętrz, takich jak salon, sypialnia czy przestrzeń biurowa, lampa ta przyciąga wzrok swoim eleganckim designem oraz wysoką jakością wykonania.
Ten wyjątkowy kinkiet wyróżnia się minimalistycznym stylem oraz starannym wykonaniem z trwałego metalu. Kolorystyka czerni połączonej ze złotymi akcentami sprawia, że lampa harmonijnie wpisuje się w różnorodne aranżacje wnętrzarskie. To idealny wybór dla osób ceniących sobie ponadczasowe rozwiązania oraz subtelną elegancję w każdym detalu.
Dzięki zastosowaniu standardowego gwintu E27, lampa LUPO oferuje możliwość łatwej wymiany żarówki na dowolną o maksymalnej mocy 60W. Dzięki temu użytkownik może dostosować intensywność światła do swoich indywidualnych potrzeb. Pracując na standardowym napięciu ~230V/50Hz, kinkiet gwarantuje bezproblemowe działanie w większości gospodarstw domowych i obiektów komercyjnych.
Lampa ścienna kinkiet LUPO Milagro charakteryzuje się także kompaktowymi wymiarami: wysokość wynosi 25 cm, szerokość 20 cm, a głębokość to jedynie 17 cm. Jej lekka konstrukcja (waga tylko 0.53 kg) ułatwia montaż na ścianie oraz pozwala na szybkie przemieszczanie według potrzeby użytkownika.
Oprawa została zaprojektowana z myślą o użytkowaniu wewnętrznym, co potwierdza jej klasa ochrony IP20. Dzięki niej produkt jest odpowiednio zabezpieczony przed kurzem oraz niewielkimi zabrudzeniami występującymi w typowych warunkach domowych czy biurowych.
Kinkiet LUPO to nie tylko funkcjonalne źródło światła – jego atrakcyjny design doskonale współgra zarówno z nowoczesnymi wnętrzami minimalistycznymi, jak i klasycznymi aranżacjami dodając im szyku i wyrafinowanego charakteru. Uniwersalność tego produktu sprawia, że znakomicie sprawdzi się jako element dekoracyjny w różnych koncepcjach wystroju pomieszczeń.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Milagro |
| EAN | 5902693762690 |
| Kolekcja | LUPO |
| Kod produktu | MLP6269 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Głębokość | 25 cm |
| Wysokość klosza | 17 cm |
| Średnica klosza | 20 cm |
| Waga | 0.53kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal |
| Kolor lampy | Czarny / Złoty |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 1xE27 60W |
| Źródło światła w zestawie | NIE |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | ~230V/ 50Hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Kabel | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

