Lampa ścienna kinkiet LINES Milagro 1xE27 60W Drewno + Metal Naturalne Drewno
Lampa ścienna kinkiet LINES Milagro to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie oświetleniowe, które łączy w sobie nowoczesny design z klasycznymi materiałami, takimi jak drewno i metal. Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadaje się do zastosowania wewnętrznego w różnorodnych przestrzeniach – od salonu przez sypialnię po biura czy przestrzenie komercyjne. Ta lampa to doskonały wybór dla osób ceniących sobie estetykę oraz praktyczne rozwiązania.
Wyjątkowa jakość wykonania lampy jest gwarantowana przez renomowanego producenta Milagro. Produkt został stworzony z wykorzystaniem naturalnego drewna oraz metalu, co nadaje mu unikalny charakter i trwałość. Dzięki użyciu materiałów wysokiej jakości lampa jest solidna i długowieczna, co czyni ją inwestycją na lata.
Kinkiet LINES został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania. Posiada standardowy gwint E27, co pozwala na łatwy montaż żarówki o mocy do 60W. Parametry techniczne obejmują także napięcie ~230V/50Hz oraz klasę ochronności IP20, która zapewnia ochronę przed pyłem i czyni lampę odpowiednią do wnętrz suchych.
Dzięki kompaktowym wymiarom – szerokości 40 cm, głębokości 12 cm oraz wysokości 15 cm – kinkiet łatwo dopasować do niemal każdej przestrzeni, bez konieczności dużej ingerencji w aranżację wnętrza. Jego lekka konstrukcja (0,42 kg) umożliwia prosty montaż na różnych powierzchniach ściennych.
Estetyka lampy bazuje na harmonijnym połączeniu naturalnych barw drewna i chłodnej struktury metalu. Takie zestawienie sprawia, że lampa LINES wpisuje się zarówno w styl skandynawski, industrialny jak i nowoczesny minimalizm. Jej uniwersalność pozwala na zastosowanie w wielu rodzajach wnętrz – od klasycznych po współczesne.
Lampa ścienna kinkiet LINES Milagro to synonim wszechstronności i ponadczasowego designu. Jej obecność wzbogaci każde wnętrze nie tylko pod względem estetycznym, ale również funkcjonalnym – tworząc atmosferyczne oświetlenie tam gdzie tego potrzebujesz najbardziej.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Milagro |
| EAN | 5902693771203 |
| Kolekcja | LINES |
| Kod produktu | MLP8824 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Wysokość klosza | 10 cm |
| Średnica klosza | 6 cm |
| Waga | 0.42kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Drewno + Metal |
| Kolor lampy | Naturalne Drewno |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 1xE27 60W |
| Źródło światła w zestawie | NIE |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | ~230V/ 50Hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Kabel | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

