Lampa ścienna kinkiet Bowery Maytoni GU10x50W Aluminium/ Biały – Odporność i Styl na Zewnątrz
Lampa ścienna kinkiet Bowery Maytoni GU10x50W Aluminium/ Biały to doskonałe połączenie nowoczesnej estetyki z wysoką funkcjonalnością, stworzona z myślą o przestrzeniach zewnętrznych. Wyjątkowy design oraz solidne wykonanie sprawiają, że idealnie nadaje się do montażu w ogrodach, na tarasach, podjazdach czy balkonach. Jej obecność doda elegancji każdej przestrzeni.
Kluczową cechą lampy Bowery jest jej wysoka odporność na warunki atmosferyczne, co zapewnia stopień ochrony IP 54. Dzięki temu produkt ten jest chroniony przed pyłem oraz bryzgami wody, co czyni go idealnym wyborem do zastosowań zewnętrznych. Dodatkowo, wykonanie z wysokiej jakości aluminium gwarantuje trwałość oraz wytrzymałość przez lata użytkowania.
Estetyka lampy ściennej Bowery opiera się na minimalistycznym designie i eleganckim białym kolorze, które harmonijnie wpisują się w różnorodne aranżacje przestrzenne. Uniwersalny wygląd pozwala na łatwe dopasowanie do otoczenia zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych stylów architektonicznych.
Funkcjonalność lampy wspierana jest przez możliwość zastosowania żarówek typu GU10 o maksymalnej mocy 50W. Standardowe napięcie AC 100-240V umożliwia szerokie zastosowanie bez potrzeby dodatkowych adaptacji instalacji elektrycznej. Lampa ta nie tylko oświetli przestrzeń wokół domu, ale także stworzy przytulną atmosferę dzięki odpowiedniemu rozproszeniu światła.
Instalacja kinkietu Bowery Maytoni jest niezwykle prosta dzięki przemyślanej konstrukcji montażowej. Kompaktowe wymiary – wysokość 14,4 cm, szerokość 11,5 cm i głębokość 6,4 cm – pozwalają na umieszczenie lampy nawet w ograniczonej przestrzeni.
Zaufanie do jakości produktu potwierdza dwuletnia gwarancja oferowana przez producenta Maytoni. Inwestycja w tę lampę to pewność niezawodnego działania oraz estetycznego uzupełnienia każdego projektu oświetleniowego.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Maytoni |
| EAN | 4099776021377 |
| Kolekcja | Bowery |
| Kod produktu | O574WL-01W |
| Styl lampy | Outdoor |
| Charakterystyka oprawy | Na zewnątrz |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 14,4 cm |
| Szerokość | 11,5 cm |
| Średnica | 6,4 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Kolor lampy | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 50W |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | AC 100-240 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP 54 |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Rodzaj oprawy | Lampa ścienna (kinkiet) |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

