Lampa ścienna kinkiet Abigali 10W Aluminium Biały – wszechstronne i nowoczesne oświetlenie
Lampa ścienna kinkiet Abigali 10W Aluminium Biały to produkt, który łączy w sobie nowoczesny design i wysoką funkcjonalność. Dzięki swojej uniwersalnej estetyce doskonale sprawdzi się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Może być stosowany w różnorodnych aranżacjach, a jego wysoka jakość wykonania gwarantuje długotrwałą satysfakcję z użytkowania.
Jednym z kluczowych atutów lampy jest jej odporność na warunki atmosferyczne, potwierdzona klasą szczelności IP65. To sprawia, że kinkiet Abigali idealnie nadaje się do zastosowań zewnętrznych, takich jak oświetlenie elewacji budynków czy tarasów. Aluminiowa konstrukcja zapewnia trwałość i lekkość produktu – całość waży jedynie 0,8 kg.
Produkt ten wyróżnia się także estetycznym białym wykończeniem oraz możliwością emitowania przyjemnej dla oka ciepłej barwy światła (3000K). Z jasnością na poziomie 400 lumenów kinkiet skutecznie oświetli nawet większe przestrzenie, sprzyjając stworzeniu relaksującej atmosfery. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii COB oraz układu Bridgelux.
Kinkiet Abigali mierzy 260 mm wysokości, 160 mm szerokości oraz ma głębokość również wynoszącą 160 mm. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że można go zamontować w niemal dowolnym miejscu bez obaw o zaburzenie harmonii otoczenia. Lampa charakteryzuje się prostotą montażu oraz łatwością integracji z istniejącymi instalacjami elektrycznymi – pracuje przy napięciu AC200-240V.
Z perspektywy estetycznej lampa ścienna kinkiet Abigali harmonizuje zarówno z minimalistycznymi wnętrzami modernistycznymi, jak i bardziej klasycznymi aranżacjami. Jej uniwersalna forma pozwala na użycie jej nie tylko jako źródła światła w domu czy biurze, ale również jako dekoracyjnego elementu przestrzeni komercyjnych takich jak lobby hotelowe czy kawiarnie.
Wszechstronność tego produktu podkreśla jego energooszczędność – przy mocy wynoszącej jedynie 10 W dostarcza optymalną ilość światła bez generowania nadmiernych kosztów energii elektrycznej. Dodatkowym atutem jest długa żywotność komponentów oraz trzyletnia gwarancja producenta na produkt.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Abigali |
| EAN | 5907622673559 |
| Kod produktu | ABIGALI-KMW2X5WW |
| Gwarancja | 3 lata |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość | 8,5 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Kolor lampy | Biały |
| Żarówka | 1 |
| Moc źródła światła | 10 W |
| Temperatura barwowa | 3000K biała ciepła |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 400 lm |
| Napięcie znamionowe | AC200-240V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | 65 |
| Klasa energetyczna | G |
| Wymiary opakowania [cm] | Wysokość (mm): 260 Szerokość (mm): 160 Głębokość (mm): 160 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

