Lampa ścienna Torchiere Elstead Lighting 1x60W E27 Żelazo
W świecie, gdzie detale odgrywają kluczową rolę, lampa ścienna Torchiere od Elstead Lighting to kwintesencja elegancji połączonej z nowoczesnością. Ta wyrafinowana oprawa w matowej czerni wykonana została z solidnego żelaza, co gwarantuje nie tylko wyjątkową trwałość, ale także subtelny luksusowy wygląd. Przeznaczona dla osób, które nie godzą się na kompromisy i cenią sobie subtelne, a zarazem wyraziste akcenty w aranżacji wnętrz.
Wyposażona w tradycyjną oprawkę E27 lampa Torchiere oferuje pełną elastyczność w doborze źródeł światła, czy to ciepłe, relaksujące wieczorne oświetlenie, czy też jasne, energetyzujące światło dzienne. Moc 60W pozwala na stworzenie komfortowej atmosfery zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i reprezentacyjnych, gdzie każdy szczegół ma znaczenie.
Producent Elstead Lighting zadbał o każdy detal, zapewniając nie tylko estetykę, ale i funkcjonalność. Ochrona IP20 świadczy o dostosowaniu produktu do użytku wewnętrznego, gdzie poza doskonałym designem ważna jest także niezawodność. Wymiary lampy – 37 cm wysokości i 17 cm głębokości – są idealnie wyważone, by stanowić efektowny punkt świetlny, nie przytłaczając przy tym przestrzeni.
Warto również zwrócić uwagę na solidność wykonania i dwuletnią gwarancję, które zapewniają spokój i pewność, że inwestycja w tę lampę to krok w stronę trwałej elegancji. Ważąca 2,26 kg lampa jest stabilna i nie wymaga dodatkowego wsparcia, a jej klasyczny, czarny kolor idealnie komponuje się z różnorodnymi stylami wnętrzarskimi.
Lampa ścienna Torchiere Elstead Lighting to więcej niż tylko źródło światła. To przemyślany element dekoracyjny, który nadaje wnętrzom charakteru, a ich właścicielom poczucie obcowania z przedmiotem wyjątkowym. Jeżeli Twoje wnętrza potrzebują czegoś więcej niż tylko lampy, Torchiere z pewnością spełni te oczekiwania. Wybierz klasę i jakość, które będą Ci towarzyszyć przez lata.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005212300 |
| Kod Producenta | TCH-WU-BLACK |
| Kolekcja | Torchiere |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Rzut/Głębokość | 17 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Żelazo |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 2,26kg |
| Kolekcja-Elstead | Torchiere |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Żelazo |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Żelazo |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 880,07 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

