| Ogólne | 1 |
| Producent | Step into Design |
| EAN | 5904883091825 |
| Kod Producenta | ST-1001-2W |
| Kolekcja | Sticks |
| Kod produktu | ST-1001-2W |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość | 41 cm |
| Średnica klosza | 3 cm |
| Rzut/Głębokość | 10 cm |
| Waga | 1,25 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Metal/Szkło |
| Kolor lampy | Czarny |
| Kolor klosza | Biały Mleczny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła | 10W |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP 20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

