Lampa ścienna Średnia obrazówka Winchfield Elstead Lighting 2xE14 40W Stal Złoty, Czarny – elegancja w klasycznym stylu
Odkryj unikatowe połączenie funkcjonalności i wyrafinowanego designu z Lampą ścienną Średnią obrazówką Winchfield od Elstead Lighting. Ten elegancki kinkiet to idealne rozwiązanie oświetleniowe do wnętrz, gdzie klasyka spotyka się z nowoczesnymi wymaganiami oświetleniowymi.
Produkt został wykonany ze stali, co zapewnia jego trwałość i odporność na uszkodzenia. Kolorystyka lampy w postarzanym mosiądzu oraz matowej czerni dodaje charakteru każdemu pomieszczeniu, a kompaktowe wymiary (44,5 cm szerokości, 31,8 cm wysokości) pozwalają na montaż w różnorodnych przestrzeniach mieszkalnych i komercyjnych.
Lampa wyposażona jest w dwa gniazda typu E14 przeznaczone do żarówek o maksymalnej mocy 40W każda. Oferuje także możliwość regulacji intensywności światła, jeśli użyjesz żarówek ściemnialnych (żarówki nie są dołączone do zestawu). Dzięki temu możesz dostosować poziom oświetlenia do swoich potrzeb oraz nastroju, który chcesz stworzyć.
Jako produkt przeznaczony do użytku wewnętrznego, lampa Winchfield doskonale sprawdzi się jako element dekoracyjny oraz funkcjonalne źródło światła w salonach, sypialniach czy biurach. Jej uniwersalność sprawia, że pasuje zarówno do tradycyjnie urządzonych wnętrz jak i tych urządzonych w bardziej współczesnym stylu.
Zestaw montażowy dostarczany razem z lampą umożliwia łatwą instalację. Dodatkowo zaletą jest dwuletnia ogólna gwarancja producenta – potwierdzenie wysokiej jakości wykonania i dbałość o detale. Dla pełnego bezpieczeństwa i komfortu użytkowania lampa pracuje na standardowym napięciu sieciowym (220-240 V 50 Hz).
Zainwestuj w Lampa Ścienna Średnia Obrazówka Winchfield Elstead Lighting i ciesz się pięknem oraz funkcjonalnością przez długie lata. Eleganckie połączenie postarzanego mosiądzu z matową czernią tworzy spójny design dopełniający każde wnętrze wzorem doskonałości.
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005169260 |
| Kolekcja | Winchfield |
| Kod produktu | WINCHFIELD-PLM-AB-MB |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
| Styl lampy | Klasyczny |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 12,7 cm |
| Szerokość | 44,5 cm |
| Głębokość | 31,8 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Postarzany mosiądz / Matowa czerń |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła | 40 W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Moduł LED | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V 50 Hz |
| Zasilacz | Napięcie sieciowe |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Możliwość ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Wymiary opakowania [cm] | 48,5 x 38 x 10,5 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Lampa ścienna Średnia obrazówka Winchfield WINCHFIELD-PLM-AB-MB Elstead Lighting 2xE14 40W Stal Złoty, Czarny
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 976,50 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

