Lampa ścienna Picture Light Elstead Lighting 2x40W E14 Stal
W świecie luksusowego oświetlenia, Lampa ścienna Picture Light Elstead Lighting wyróżnia się jako prawdziwe arcydzieło designu i funkcjonalności. Jej subtelne srebrne wykończenie, osiągnięte dzięki staranności doboru najlepszej stali, wprowadza aurę elegancji do każdego wnętrza, zachwycając swoją prostotą i nowoczesnością. Z dbałością o najdrobniejsze detale, lampa ta została zaprojektowana, by nie tylko oświetlać, ale także podkreślać piękno każdego dzieła sztuki, do którego zostanie dołączona.
Oferując oświetlenie na poziomie 2x40W E14, Picture Light nie tylko spełnia oczekiwania, lecz je przewyższa, dostarczając idealnego światła dla wymagających estetyków. Dzięki temu lampa jest doskonałym partnerem dla obrazów i dzieł sztuki, wydobywając z nich to, co najlepsze. Prosta, a zarazem elegancka forma, sprawia, że lampa doskonale wpasowuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne przestrzenie, dodając im wyjątkowego charakteru.
Zwagnięcie o wysoką jakość wykonania to zasługa marki Elstead Lighting, która od lat cieszy się uznaniem wśród miłośników wysublimowanego oświetlenia. Solidna konstrukcja ze stali zapewnia trwałość na lata, czego gwarancją jest ogólna 2-letnia gwarancja oferowana przez producenta. Samo oświetlenie zasilane jest standardowym napięciem 220-240V, co dodatkowo ułatwia jego instalację i użytkowanie.
Dzięki klasie ochronności IP20, lampa ta nadaje się do użytku w suchych wnętrzach, gdzie mogą Państwo cieszyć się jej niezrównanym designem i niesamowitym blaskiem. Waga 1,08 kg, długość 36 cm oraz odległość od ściany 20 cm to parametry, które nie tylko podkreślają jej delikatność, ale także zapewniają wygodę montażu. Odkryj niepowtarzalny klimat, jaki Lampa ścienna Picture Light potrafi wprowadzić do Twojego domu i doświadcz, jak oświetlenie może stać się prawdziwą sztuką.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005376002 |
| Kod Producenta | PL1-20-PC |
| Kolekcja | Picture Light |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Rzut/Głębokość | 20 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Srebrny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 1,08kg |
| Kolekcja-Elstead | Picture Light |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 850,73 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

