Lampa ścienna Picture Light Elstead Lighting 1x40W E14 Stal
Wyrafinowanie i funkcjonalność spotykają się w eleganckiej lampie ściennej Picture Light marki Elstead Lighting. Zaprojektowana z myślą o podkreśleniu najpiękniejszych dzieł sztuki w Twoim wnętrzu, ta lampa staje się subtelnym adoratorem, który niczym mistrzowski pędzel malarza, ożywi kolory i detale na Twojej ścianie. Znany z niezawodności producent, Elstead Lighting, łączy tu nowoczesny styl z tradycyjnym podejściem do jakości, tworząc produkt w pełni spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Wykonana z najwyższej jakości stali chromowanej, lampa Picture Light przyciąga uwagę nie tylko swoim designem, ale także trwałością. Postaw na subtelny blask metalu, który doda przestrzeni elegancji, bez zbędnej ostentacji. Lampa wyposażona jest w mocowanie typu E14, co daje Ci możliwość wyboru źródła światła zgodnie z własnymi preferencjami – od tradycyjnych żarówek po nowoczesne LED-y, które wypełnią pomieszczenie ciepłym światłem.
Oszczędny design nie oznacza tu kompromisu w funkcjonalności. Z wymiarami 13,5 cm wysokości i 19 cm szerokości, ta lampa ścienna jest idealnym wyborem, jeśli planujesz oświetlić obrazy, lustra czy fotografie. Delikatny, ale skuteczny kąt padania światła zapewnia, że każdy detal zostanie uwydatniony w sposób naturalny i niewymuszony, podkreślając jednocześnie charakter i klimat Twojego wnętrza.
Picture Light Elstead Lighting nie tylko oferuje wizualną przyjemność, ale również gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania – potwierdza to stopień ochrony IP20. Stosuj ją z pewnością, wiedząc że spełnia wszystkie aktualne normy i standardy. Dwuletnia gwarancja producenta jest dowodem na solidność i niezawodność tego produktu.
Waga zaledwie 0,74 kg czyni montaż prostym i wygodnym, a jednocześnie daje pewność, że produkt jest stabilny i trwały. Energooszczędna lampa ścienna Picture Light to inwestycja w estetykę i funkcjonalność, która zaowocuje długimi latami niezawodnego użytkowania, dodając wyjątkowego uroku każdemu pomieszczeniu.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005375708 |
| Kod Producenta | PL1-10-PC |
| Kolekcja | Picture Light |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Rzut/Głębokość | 20 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Chrom |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E14 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 40W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 0,74kg |
| Kolekcja-Elstead | Picture Light |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 586,71 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

