Lampa ścienna Mona Elstead Lighting 2x3.5W LED G9 Stal
Wyjątkowy design i najwyższej jakości materiały – lampa ścienna Mona Elstead Lighting idealnie wpisze się w wymagające wnętrza, gdzie liczy się każdy detal. Zamknięta w eleganckiej formie ze stali w kolorze złotym, ozdobiona subtelnym mosiężnym akcentem, ta lampa jest nie tylko źródłem światła, ale także stylowym dodatkiem, który przyciąga oko i wzbogaca przestrzeń.
Bezkompromisowa jakość wykonania to znak rozpoznawczy produktów Elstead Lighting. Zakładając tę lampę w swoim domu, inwestujesz w produkt, który przetrwa lata. Ze stopniem ochrony IP44, lampa świetnie sprawdzi się nie tylko w salonie, ale także w miejscach o podwyższonej wilgotności, zachowując swoją funkcjonalność w różnych warunkach. Nowoczesna technologia LED zapewnia ciepłe, przyjemne światło o temperaturze barwowej 3000K, jednocześnie gwarantując wysoką efektywność energetyczną.
To, co wyróżnia ten model, to precyzja i dbałość o szczegóły. Każdy element konstrukcji przemyślany jest tak, by tworzyć harmonijną całość, zarówno wizualnie, jak i funkcjonalnie. Dzięki dwóm źródłom światła G9 o mocy 3,5W każda, Mona oświetli przestrzeń jasnym światłem, nie rażąc oczu i tworząc przytulną atmosferę. Strumień świetlny o mocy 640 lumenów na pewno zadowoli każdego miłośnika estetyki i komfortu.
Jeśli więc poszukujesz rozwiązania, które łączy w sobie nowoczesność i klasyczną elegancję, lampa Mona Elstead Lighting będzie trafnym wyborem. Wysokiej klasy materiały, zaawansowane technologie i niebanalny design sprawiają, że ten produkt nie tylko spełni, ale przekroczy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005298410 |
| Kod Producenta | KL-MONA-L-CLP |
| Kolekcja | Mona |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 76,2 cm |
| Szerokość | 20,4 cm |
| Głębokość | 11,7 cm |
| Rzut/Głębokość | 11,7 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Mosiądz |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła | 3,5W LED |
| Źródło światła w zestawie | 2 x 3.5W LED G9 |
| Temperatura barwowa | 3000k |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Lumeny | 640Lm |
| Napięcie znamionowe | 220-240V 50hz |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Dodatkowe funkcje | 1 |
| Regulowana wysokość | 2,2kg |
| Kolekcja-Elstead | Mona |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Stal |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 1 246,76 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

