Zaprezentuj swojej posesji stylowy i praktyczny dodatek, który zapewni komfort oraz bezpieczeństwo dzięki Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem Lucide Taylor 09831/01/30 IP54 1xGU10 Aluminium Czarny. To elegancka i nowoczesna lampa zewnętrzna, która doskonale wpisuje się w każdy projekt architektoniczny.
Wykonany z trwałego aluminium kinkiet Taylor jest odporny na warunki atmosferyczne, co potwierdza wysoki stopień ochrony IP54. Możesz mieć pewność, że zarówno deszcz, jak i pył nie zaszkodzą jego pracy. Wysokość lampy to 15,6 cm, szerokość 10 cm, a głębokość 15 cm, co pozwala na łatwe umiejscowienie go w dowolnym miejscu na zewnątrz budynku.
Lampa posiada trzonek GU10 i jest przeznaczona do jednego źródła światła o mocy do 50 W. Napięcie znamionowe wynosi 230 V, co gwarantuje bezproblemowe użytkowanie. Kinkiet Taylor z czujnikiem ruchu to idealne rozwiązanie, by automatycznie oświetlać ścieżki dojścia, wejścia czy ogrodowe alejki, jednocześnie oszczędzając energię i zwiększając bezpieczeństwo.
Czarny, elegancki kolor lampy doda szyku i nowoczesnego wyglądu każdej elewacji. Kinkiet Taylor jest nie tylko praktycznym, ale też dekoracyjnym elementem oświetlenia zewnętrznego. Kolekcja Taylor od Lucide, do której należy prezentowany produkt, to synonim wysokiej jakości i stylowego wykończenia. Niech Twój dom zyska na wyjątkowości dzięki temu kinkietowi zewnętrznemu z czujnikiem.
Podsumowując, Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem Lucide Taylor 09831/01/30 IP54 1xGU10 Aluminium Czarny to doskonały wybór dla osób szukających połączenia funkcjonalności, wytrzymałości i atrakcyjnego designu. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu jednorodzinnym czy też zarządzasz większym obiektem, ta lampa z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| EAN | 5411212092694 |
| Kod Producenta | 09831/01/30 |
| Kolekcja | Taylor |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 15,6 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 50 W |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | 54 |
| Klasa energetyczna | A – G |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Lampa ścienna Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem Lucide Taylor 09831/01/30 IP54 1xGU10 Aluminium Czarny
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

