Zadbaj o bezpieczeństwo i stylowy wygląd swojego domu z kinkietem zewnętrznym Lucide Arne-Led. Ten nowoczesny i elegancki produkt to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie funkcjonalność oraz wysoką jakość wykonania. Wykonany z najwyższej klasy stali nierdzewnej, kinkiet jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, co gwarantuje jego trwałość i niezawodność przez wiele lat.
Kinkiet Lucide Arne-Led posiada wbudowany czujnik ruchu, który automatycznie włącza światło, gdy tylko wykryje ruch w swoim zasięgu. Dzięki temu nie musimy pamiętać o włączaniu i wyłączaniu oświetlenia – kinkiet zrobi to za nas, co jest nie tylko wygodne, ale również pozwala zaoszczędzić energię.
Model 14866/10/12 należący do kolekcji Arne-Led ma wymiary 22,5 cm wysokości, 6,3 cm szerokości i 12 cm głębokości, dzięki czemu bez problemu znajdzie swoje miejsce na elewacji każdego budynku. Posiada stopień ochrony IP44, co oznacza, że jest odporny na zachlapania i może być z powodzeniem instalowany na zewnątrz.
Dwie żarówki o trzonku GU10 i mocy 5 W każda zapewniają odpowiednie oświetlenie, które możemy regulować według własnych potrzeb. Napięcie znamionowe kinkietu to 230 V, co odpowiada standardom europejskim. Srebrny kolor lampy dodatkowo podkreśla jej nowoczesny charakter i bez problemu komponuje się z różnymi stylami architektonicznymi.
Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem Lucide Arne-Led to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo, oszczędność i design. To produkt, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| EAN | 5411212143860 |
| Kod Producenta | 14866/10/12 |
| Kolekcja | Arne-Led |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 22,5 cm |
| Szerokość | 6,3 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal Nierdzewna |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | GU10 |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła | 5 W |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | 44 |
| Klasa energetyczna | A – G |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

