Zachwyć się nowoczesnym i eleganckim designem kinkietu zewnętrznego LED Trio Trent. To wyjątkowe oświetlenie wprowadzi do Twojego ogrodu czy tarasu niepowtarzalny klimat, dzięki któremu spędzisz magiczne wieczory na świeżym powietrzu. Ten model kinkietu stanowi idealne połączenie wysokiej jakości materiałów i funkcjonalności, a także jest odporny na warunki atmosferyczne dzięki stopniowi ochrony IP65.
Producent Trio stworzył kinkiet z myślą o tych, którzy cenią sobie trwałość i niezawodność. Wykonany z aluminium kinkiet Trent w kolorze szarym, o wymiarach 5 cm wysokości i 14 cm szerokości, pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu zintegrowanego źródła światła LED o mocy 10W i temperaturze barwowej 3000K, kinkiet zapewnia ciepłe i przyjemne światło, które doda uroku Twojemu otoczeniu. Posiadając napięcie znamionowe 230V, jest niezwykle energooszczędny i ekonomiczny w użytkowaniu.
Kinkiet zewnętrzny LED Trio Trent został wyposażony w nowoczesne technologie oświetleniowe, które sprawią, że Twoje wnętrza zewnętrzne będą równie piękne i funkcjonalne, jak te wewnątrz. Zintegrowane źródło światła LED o mocy 10 W i jasności 800 lm zapewnia odpowiednie oświetlenie, które pozwala cieszyć się wieczorem na zewnątrz bez obaw o zbyt słabe światło. Dodatkowo, długa żywotność diody LED sprawia, że nie będziesz musiał martwić się o częstą wymianę żarówki.
Przemyślana konstrukcja kinkietu Trent gwarantuje łatwą i szybką instalację, a także możliwość korzystania z niego przez długi czas. Szary kolor lampy świetnie komponuje się z różnorodnymi elewacjami, dodając im nowoczesnego wyglądu. Nie bez znaczenia jest również fakt, że produkt posiada kod EAN 4017807382266 oraz kod producenta 226960242, co świadczy o jego autentyczności i wysokiej jakości.
Podsumowując, kinkiet zewnętrzny LED Trio Trent to doskonała propozycja dla osób szukających niezawodnego źródła światła do ogrodu, na balkon czy taras. Trwałość, elegancja i funkcjonalność to główne atrybuty, które wyróżniają ten model na tle innych. Wprowadź odrobinę luksusu do swojego otoczenia i ciesz się pięknym oraz praktycznym oświetleniem zewnętrznym każdego dnia.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Trio |
| EAN | 4017807382266 |
| Kod Producenta | 226960242 |
| Kolekcja | Trent |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Kolor lampy | Szary |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | LED zintegrowany |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 10 W |
| Źródło światła w zestawie | LED 10 W, 800 lm, 3000 K |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | 65 |
| Klasa energetyczna | A – G |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
5
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 203,40 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

