Lampa ścienna Kinkiet LASER Nowodvorski 2xG9 10W only LED Stal lakierowana Satynowy złoty - Nowoczesne oświetlenie wnętrz
Lampa ścienna Kinkiet LASER marki Nowodvorski to wyraz nowoczesnego designu, który idealnie komponuje się z różnorodnymi aranżacjami wnętrz. Dzięki satynowo złotemu wykończeniu oraz solidnej konstrukcji ze stali lakierowanej, kinkiet stanowi stylowy dodatek do przestrzeni mieszkalnych oraz komercyjnych.
Produkt dedykowany jest do użytku wewnętrznego i świetnie sprawdzi się w korytarzach, nadając im eleganckiego charakteru. Z jego minimalistyczną formą, lampa LASER wpisuje się doskonale w stylistykę nowoczesnych wnętrz, oferując jednocześnie funkcjonalne rozwiązanie oświetleniowe.
Wykonanie ze stali lakierowanej zapewnia trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne, co przekłada się na długowieczność produktu. Zastosowanie technologii LED (oprawa przystosowana wyłącznie do żarówek LED) umożliwia energooszczędne użytkowanie przy zachowaniu wysokiej wydajności świetlnej.
Lampa ścienna Kinkiet LASER wyposażona jest w dwa źródła światła typu G9 o mocy maksymalnej 10W każde, co pozwala na skuteczne oświetlenie większej powierzchni przy niskim poborze energii elektrycznej. Zasilana napięciem 220-230V oraz posiadająca klasę szczelności IP20, lampa jest odpowiednia do zastosowania w miejscach nienarażonych na działanie wilgoci.
Dzięki kompaktowym wymiarom (3,5 cm x 43 cm x 7 cm) oraz lekkiej konstrukcji ważącej zaledwie 0,41 kg, montaż lampy jest szybki i bezproblemowy. Jest to szczególnie istotne dla osób ceniących sobie komfort użytkowania i elastyczność w adaptacji produktu do różnych pomieszczeń.
Kinkiet LASER wyróżnia się również estetyką wykonania - satynowo złota powierzchnia dodaje elegancji każdemu pomieszczeniu. Bez względu na styl aranżacji wnętrza – czy to minimalizm, modernizm czy klasyka – lampa harmonijnie wpisuje się w otoczenie podkreślając jego walory estetyczne.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Nowodvorski |
| EAN | 5903139105620 |
| Kolekcja | LASER |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 40 cm |
| Rzut/Głębokość | 6,5 cm |
| Waga | 0,41 kg |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal lakierowana |
| Kolor lampy | Satynowy złoty |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | G9 |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła | 10W only LED |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220-230 |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Wymiary opakowania [cm] | 3,5x43x7 cm |
| Sposób montażu | Mostek |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Lampa ścienna Kinkiet LASER WALL 10562 Nowodvorski 2xG9 10W only LED Stal lakierowana Satynowy złoty
-25%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 216,75 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

