Lampa ścienna Kelham Hall 1xE27 Stal Złoty
Elstead Lighting prezentuje Lampę ścienną Kelham Hall 1xE27 Stal Złoty, esencję wyrafinowanego designu i funkcjonalności, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. To nie tylko źródło światła, ale przede wszystkim elegancki akcent, który doda szyku każdemu wnętrzu.
Solidne wykonanie ze stali o klasycznym wykończeniu w kolorze złota czyni z tej lampy wyjątkowy dodatek do każdego pomieszczenia. Jest idealna do przestrzeni, gdzie liczy się styl i wyrafinowanie. Jej wymiary, 41,9 cm wysokości oraz 14 cm szerokości, pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni na każdej ścianie, dodając blasku i prestiżu.
Zaprojektowana z myślą o harmonii estetyki i trwałości, lampa korzysta z technologii E27, dostosowując się do żarówek o maksymalnej mocy 60W, co pozwala na stworzenie ulubionej atmosfery w twoim domu. Klasa energetyczna A-G oraz napięcie 230V potwierdzają nie tylko jej wszechstronność, ale także efektywność energetyczną. To rozwiązanie, które sprawi, że każde wnętrze zabłyśnie pełnym blaskiem.
Bezpieczeństwo użytkowania jest dla nas priorytetem, co potwierdza ochrona IP20. Dzięki temu możesz być pewien, że lampa będzie służyć przez wiele lat, zarazem będąc bezpiecznym elementem dekoracyjnym. Nie bez znaczenia pozostaje jej estetyka – subtelne, złote wykończenie idealnie komponuje się z nowoczesnym wystrojem, jak i bardziej tradycyjnymi aranżacjami.
Odkryj jakość, na którą zasługujesz, wybierając Lampę Kelham Hall od Elstead Lighting. Jej elegancka sylwetka i staranne wykonanie sprawią, że stanie się centralnym punktem Twojego wnętrza, przyciągając wzrok i podkreślając styl z klasą. To nie tylko lampa – to inwestycja w piękno i wygodę Twojego domu.
Pliki do pobrania:
| Ogólne | 1 |
| Producent | Elstead Lighting |
| EAN | 5024005607809 |
| Kod Producenta | FE-KELHAM-HALL1 |
| Kolekcja | Kelham Hall |
| Styl lampy | Klasyczny |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 41,9 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Głębokość | 19,7 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Materiał lampy | Stal |
| Kolor lampy | Złoty |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | E27 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła | 60W |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Źródła światła wymienne | Tak |
| Dobierz żarówkę | 2737,2732,2212 |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Klasa energetyczna | A - G |
| Kolekcja-Elstead | Kelham Hall |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Stal |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolor | Złoty |
| Trzonek | E27 |
| Materiał | Stal |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 733,39 zł
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

