| Ogólne | 1 |
| Producent | Nordlux |
| EAN | 5704924017544 |
| Kod produktu | 2418071003 |
| Wymiary | 1 |
| Wysokość | 14,5 cm |
| Długość | 25 cm |
| Materiał i kolor | 1 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał lampy | Aluminium |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor lampy | Czarny |
| Żarówka | 1 |
| Trzonek lampy | Solar LED |
| Moc źródła światła | 25W |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Źródła światła wymienne | Nie |
| Specyfikacja techniczna | 1 |
| Napięcie znamionowe | 3,7V |
| Klasa i stopień ochrony | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa energetyczna | Exempt |
| Możliwość ściemniania | Nie |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
0
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami
Katarzyna Gibała
Zapytania indywidualne
tel: +48 91 425 80 85
e-mail: sklep@mamylampy.pl
Zapytania inwestycyjne
tel: +48 789 800 020
e-mail: inwestycje@mamylampy.pl

